![]() |
KFT50J |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mg |
| moederbedrijf | SAIC Motor Corporation Limited, China |
| hoofdkantoor | Rover Group Ltd, Gb-B377Hq Birmingham Gb |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | S9 Phev |
| handelsnamen | Mg Qs Mg Qs Awd Mg Qs Phev Mg Qs Plug-In Hybrid Mg Rx9 Mg Rx9 Phev Mg Rx9 Plug-In Hybrid Mg S9 Phev Qs Phev Qs Plug-In Hybrid Rx9 Rx9 Phev |
| typenaam | S9 Phev |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 1 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 3 jul. 2025 - |
| zitplaatsen | 7 |
| carrosserie | 5-deurs, SUV / hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | EANA7LFPAA |
| variant | AB1OA |
| type | IS3A |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/assessments/mg/mgs9+phev/1203/ |
| site | https://www.mgmotor.eu/nl-NL/ |
| Prestaties | KFT50J |
| max. snelheid constructie | 200 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 9,6 sec |
| Financieel | KFT50J |
| catalogusprijs | € 46.650,00 |
| bruto BPM | € 865,00 |
| bijtelling | 22% is €10.263 (is €855 per maand), geldig van 01-05-2026 tot 01-05-2031 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 10 apr. 2026 |
| Status | KFT50J |
| leeftijd | 0 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KFT50J |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2018/858*11740*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,915 m |
| zitplaatsen | 7 |
| Tellerstand | KFT50J |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KFT50J |
| vervaldatum APK | za 13 apr. 2030 (over 1.435 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 13 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | ma 13 apr. 2026 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 13 apr. 2026 |
| Historie | KFT50J |
|
|
KFT50J |
| massa ledig voertuig | 2.135 Kg |
| massa rijklaar | 2.235 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.717 Kg |
| max. te belasten met | 582 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. kogeldruk | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.717 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.352 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 291,5 cm |
| - spoorbreedte | 167,4 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.550 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 167,4 cm |
| Maten | KFT50J |
| lengte | 4,98 m |
| breedte | 1,97 m |
| hoogte | 1,78 m |
| wielbasis | 2,92 m |
|
|
KFT50J |
| banden; velgen en ET | 245/50R20 |
| Terugroepactie | KFT50J |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KFT50J |
| max. netto vermogen | 105.00 kW (143 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | ja |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 170.00 kW (231 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 80.00 kW (109 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 80.00 kW (109 pk) |
| koppel elektromotor | 390 Nm |
| motorcode | 15FKE |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.496 cm3 |
| netto max. vermogen | 105 kW (143 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 311 Nm bij 4.000 rpm |
| koppel elektromotor | 390 Nm |
| Verbruik | KFT50J |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 2.300 l/100km (1:43,5) = €0,00 |
| brandstof 2 | Benzine |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 22,8 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 100 km |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 2,3 l/100km |
| Milieu | KFT50J |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.80 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 54 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EB |
| emissie stikstofoxide NOx | 4.64 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 3.20 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.80 g/km |
| CO uitstoot | 117.78 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 59 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.392 tpm |
|
|
KFT50J |
| Nog geen keuringen/meldingen | |