| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mini |
| moederbedrijf | BMW Group |
| hoofdkantoor | Rover Group Ltd, Gb-Cv34 6Rg Warwick, Groot-Brittaniƫ |
| handelsbenaming | One D |
| handelsnamen | One D
|
| typenaam | One D |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 14 okt. 2016 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6H1400C0 |
| variant | XN11 |
| type | FML2 |
| plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| site | https://www.mini.nl/nl_NL/home.html |
|
Prestaties
|
NN996P |
|
max. snelheid constructie |
190 km/u |
|
Financieel
|
NN996P |
| catalogusprijs | € 27.240,00 |
| bruto BPM | € 3.443,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
NN996P |
| leeftijd | 9 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
NN996P |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1678*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,495 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
NN996P |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
NN996P |
| vervaldatum APK | vr 5 jun. 2026 (over 67 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 27 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 15 mrt. 2017 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 15 mrt. 2017 |
|
Historie
|
NN996P |
Massa
|
NN996P |
| massa ledig voertuig | 1.090 Kg |
| massa rijklaar | 1.190 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.595 Kg |
| max. te belasten met | 505 Kg |
| max. daklast | 60 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 890 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 249,5 cm |
| - spoorbreedte | 148,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 765 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 148,5 cm |
|
Maten
|
NN996P |
| lengte | 3,82 m |
| breedte | 1,73 m |
| hoogte | 1,41 m |
| wielbasis | 2,50 m |
Banden
|
NN996P |
| banden; velgen en ET | 175/65R15 84H; 5 1/2x15 DP46 |
| banden; velgen en ET | 195/55R16 87W; 6 1/2x16 DP54 |
|
Terugroepactie
|
NN996P |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
NN996P |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 70.00 kW (95 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Diesel |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.496 cm3 |
| netto max. vermogen | 70 kW (95 pk) bij 4.000 rpm |
| koppel | 220 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | B37C15A |
| Verbruik |
NN996P |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,475/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 3.90 l/100km (1:25,6) = €9,65 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.10 l/100km (1:32,3) = €7,67 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 3.40 l/100km (1:29,4) = €8,42 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 3.40 l/100km (1:29,4) = €8,42 |
| maximale biobrandstof percentage | 7.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
NN996P |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2015/45W |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03810 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.19330 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 103 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 81 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 89 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 89 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00012 g/km |
| roetuitstoot | 0.50 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.10690 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.000 tpm |
Keuringen
|
NN996P |
| do 20 apr. 2023 11:50 | apk lichte voertuigen |
391 - Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
periodieke controle - is vervallen op za 20 apr. 2024
|
| wo 22 mei 2024 09:20 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op do 22 mei 2025
|
| do 5 jun. 2025 16:10 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 5 jun. 2026
|