![]() |
JJJ59B |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Mitsubishi |
| moederbedrijf | Mitsubishi Motors Corporation |
| hoofdkantoor | Netherlands Car B.v, Nl-6121 Rd Born, Nederland |
| handelsbenaming | Eclipse Cross Phev |
| handelsnamen | Mitsubishi Eclipse Cross |
| typenaam | Eclipse Cross Phev |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 13 dec. 2022 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | AEDBRRB5EAAA |
| variant | GL321 |
| type | GK0 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.mitsubishi-motors.nl/ |
| Prestaties | JJJ59B |
| max. snelheid constructie | 162 km/u |
| Financieel | JJJ59B |
| catalogusprijs | € 48.225,00 |
| bruto BPM | € 629,00 |
| bijtelling | 22% is €10.610 (is €884 per maand), geldig van 01-12-2023 tot 01-12-2028 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 9 okt. 2025 |
| Status | JJJ59B |
| leeftijd | 2 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | JJJ59B |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1769*18 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,670 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JJJ59B |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JJJ59B |
| vervaldatum APK | za 13 nov. 2027 (over 546 dagen) |
| datum 1e toelating | ma 13 nov. 2023 |
| Historie | JJJ59B |
|
|
JJJ59B |
| massa ledig voertuig | 1.875 Kg |
| massa rijklaar | 1.975 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.425 Kg |
| max. te belasten met | 550 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.925 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektrisch schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.220 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,0 cm |
| - spoorbreedte | 154,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.275 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 154,0 cm |
| Maten | JJJ59B |
| lengte | 4,55 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,68 m |
| wielbasis | 2,67 m |
|
|
JJJ59B |
| banden; velgen en ET | 225/55R18 98H; 7x18 ET38 |
| Terugroepactie | JJJ59B |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JJJ59B |
| layout | lijn-Inj-Pin |
| merk motor | Mitsubishi |
| max. netto vermogen | 72.00 kW (98 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 130.00 kW (177 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 30.00 kW (41 pk) |
| motorcode | 4B12 |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 2.360 cm3 |
| netto max. vermogen | 72 kW (98 pk) bij 4.000 rpm |
| koppel | 193 Nm bij 2.500 rpm |
| Verbruik | JJJ59B |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 2.000 l/100km (1:50) = €0,00 |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 17,5 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 45 km |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 2 l/100km |
| Milieu | JJJ59B |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 46 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 2.60 g/km |
| CO uitstoot | 386.00 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.000 tpm |
|
|
JJJ59B |
| Nog geen keuringen/meldingen | |