| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Nissan |
| moederbedrijf | Nissan Motor Corporation |
| hoofdkantoor | Nissan International Sa, Ch-1180 Rolle, Zwitserland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Qashqai |
| handelsnamen | Nissan Qashqai
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 10 dec. 2013 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | D01 |
| variant | D |
| type | J11 |
| plaats chassisnummer | r. schutbord |
| site | https://www.nissan.nl/ |
|
Prestaties
|
GV302L |
|
max. snelheid constructie |
185 km/u |
|
Financieel
|
GV302L |
| catalogusprijs | € 28.107,00 |
| bruto BPM | € 4.727,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
GV302L |
| leeftijd | 10 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
GV302L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2007/46*0963*01 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,646 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
GV302L |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
GV302L |
| vervaldatum APK | di 8 dec. 2026 (over 226 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 16 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 31 aug. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 31 aug. 2015 |
|
Historie
|
GV302L |
Massa
|
GV302L |
| massa ledig voertuig | 1.250 Kg |
| massa rijklaar | 1.350 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.860 Kg |
| max. te belasten met | 610 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 675 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.060 Kg |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 965 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 264,6 cm |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 970 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
|
Maten
|
GV302L |
| lengte | 4,38 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,59 m |
| wielbasis | 2,65 m |
Banden
|
GV302L |
|
Terugroepactie
|
GV302L |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 13 jan. 2015 | Is een trekhaak van het merk Nissan, Thule of SK gemonteerd, dan kan de body coating van de chassisbalk niet zijn verwijderd en de bouten onvoldoende zijn vastgedraaid. |
| - di 2 dec. 2014 | Het autonome noodstopsysteem interpreteert kleine objecten met een hoge radarreflectie vóór de auto mogelijk onnodig als een mogelijke kans op een aanrijding. |
| - ma 12 jun. 2017 | Het rechter achterwielbinnenscherm kan door onvoldoende stijfheid vervormen. Hierdoor kan tijdens hogere snelheid en/of zware belasting het binnenscherm in contact komen met de rechter achterremslang waardoor deze kan beschadigen. |
|
Motor & Brandstof
|
GV302L |
| max. netto vermogen | 85.00 kW (116 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.197 cm3 |
| netto max. vermogen | 85 kW (116 pk) bij 4.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HRA2 |
| Verbruik |
GV302L |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.90 l/100km (1:14,5) = €15,73 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,17 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.60 l/100km (1:17,9) = €12,76 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.60 l/100km (1:17,9) = €12,76 |
| maximale biobrandstof percentage | 5.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
GV302L |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013J |
| emissie koolwaterstof | 0.03630 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03100 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.27710 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 158 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 112 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 129 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 129 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00001 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.375 tpm |
Keuringen
|
GV302L |
| ma 13 nov. 2023 11:25 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 8 dec. 2024
|
| do 21 nov. 2024 11:22 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 8 dec. 2025
|
| vr 14 nov. 2025 11:59 | apk lichte voertuigen |
AC4 - Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm
periodieke controle - vervalt op di 8 dec. 2026
|