![]() |
J390DV |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Nissan |
| moederbedrijf | Nissan Motor Corporation |
| hoofdkantoor | Nissan International Sa, Ch-1180 Rolle, Zwitserland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Qashqai |
| handelsnamen | Nissan Qashqai |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 21 jun. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | F75 |
| variant | F |
| type | J11 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.nissan.nl/ |
| Prestaties | J390DV |
| max. snelheid constructie | 200 km/u |
| Financieel | J390DV |
| catalogusprijs | € 41.039,00 |
| bruto BPM | € 4.274,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | J390DV |
| leeftijd | 6 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | J390DV |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e5*2007/46*1029*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,646 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | J390DV |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | J390DV |
| vervaldatum APK | vr 12 nov. 2027 (over 587 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 24 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating | di 12 nov. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 23 okt. 2020 Import |
| Historie | J390DV |
|
|
J390DV |
| massa ledig voertuig | 1.275 Kg |
| massa rijklaar | 1.375 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.870 Kg |
| max. te belasten met | 595 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 687 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.370 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 977 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 264,6 cm |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 960 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
| Maten | J390DV |
| lengte | 4,39 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,59 - 1,62 m |
| wielbasis | 2,65 m |
|
|
J390DV |
| Terugroepactie | J390DV |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | J390DV |
| max. netto vermogen | 117.00 kW (159 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.332 cm3 |
| netto max. vermogen | 117 kW (159 pk) bij 5.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HR13 |
| Verbruik | J390DV |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,334/l op ma 30 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.867 l/100km (1:14,6) = €16,03 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.534 l/100km (1:13,3) = €17,58 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.45 l/100km (1:18,3) = €12,72 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | J390DV |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.41 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 162 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 154 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 106 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 124 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 130 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 23.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.30 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.41 g/km |
| CO uitstoot | 232.10 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
J390DV |
| wo 1 nov. 2023 14:09 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - is vervallen op wo 12 nov. 2025 | |
| do 9 okt. 2025 10:29 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 12 nov. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T637RN | grijs | di 3 sep. 2013 | €19.651,00 | 4 | 1.598 |
| 2 | P985DT | zwart | ma 13 mei 2013 | €22.109,00 | 4 | 1.598 |
| 3 | P544LV | grijs | za 28 feb. 2015 | €23.120,00 | 4 | 1.197 |
| 4 | 7XSL84 | bruin | wo 20 apr. 2011 | €23.888,00 | 4 | 1.598 |
| 5 | GP646K | wit | di 30 dec. 2014 | €24.000,00 | 4 | 1.197 |
| 6 | L786RL | wit | ma 10 nov. 2014 | €24.515,00 | 4 | 1.197 |
| 7 | NT806B | rood | ma 24 sep. 2012 | €24.635,00 | 4 | 1.598 |
| 8 | GB554R | rood | di 9 sep. 2014 | €24.690,00 | 4 | 1.197 |
| 9 | NF014N | rood | wo 19 mrt. 2014 | €25.050,00 | 4 | 1.197 |
| 10 | 77ZFJ3 | grijs | di 3 jan. 2012 | €25.090,00 | 4 | 1.598 |
| 11 | JV169Z | bruin | di 6 mei 2014 | €25.095,00 | 4 | 1.197 |
| 12 | HZ811F | wit | ma 15 dec. 2014 | €25.200,00 | 4 | 1.197 |
| 13 | G728SV | grijs | vr 23 apr. 2010 | €25.208,00 | 4 | 1.598 |
| 14 | HPB41L | zwart | di 30 jun. 2015 | €25.649,00 | 4 | 1.197 |
| 15 | GL271B | wit | vr 2 jan. 2015 | €25.650,00 | 4 | 1.197 |
| 16 | GFX94Z | zwart | wo 21 jan. 2015 | €25.650,00 | 4 | 1.197 |
| 17 | TS410B | wit | ma 7 apr. 2014 | €25.650,00 | 4 | 1.197 |
| 18 | JV017Z | grijs | ma 2 nov. 2015 | €25.670,00 | 4 | 1.197 |
| 19 | GV569H | grijs | wo 7 mei 2014 | €25.989,00 | 4 | 1.197 |
| 20 | NG731B | grijs | ma 15 sep. 2014 | €25.989,00 | 4 | 1.197 |
| 21 | GK256H | paars | di 4 feb. 2014 | €26.340,00 | 4 | 1.197 |
| 22 | HL589B | grijs | di 30 dec. 2014 | €26.589,00 | 4 | 1.197 |
| 23 | GJ928K | bruin | ma 15 sep. 2014 | €26.589,00 | 4 | 1.197 |
| 24 | 2ZNN74 | wit | ma 8 sep. 2014 | €26.589,00 | 4 | 1.197 |
| 25 | Z394JH | zwart | vr 17 feb. 2012 | €26.708,00 | 4 | 1.997 |
| 26 | HHH85V | grijs | do 13 aug. 2015 | €26.739,00 | 4 | 1.197 |
| 27 | H256FP | wit | ma 16 mei 2011 | €26.784,00 | 4 | 1.461 |
| 28 | X149BP | bruin | di 8 feb. 2011 | €26.850,00 | 4 | 1.997 |
| 29 | GB644R | wit | di 22 mrt. 2011 | €26.938,00 | 4 | 1.598 |
| 30 | GG533D | wit | vr 2 jan. 2015 | €26.940,00 | 4 | 1.197 |