| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Astra J 14 Net |
| handelsnamen | Astra
|
| typenaam | Astra J 14 Net |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 17 sep. 2010 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 1A06A7ANLBA5 |
| variant | BC11 |
| type | P-J |
| plaats chassisnummer | by bodemplaat r. voorzitting |
| site | https://www.opel.nl/ |
|
Prestaties
|
07RXB7 |
|
max. snelheid constructie |
200 km/u |
|
Financieel
|
07RXB7 |
| catalogusprijs | € 27.254,00 |
| bruto BPM | € 5.506,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Bijna Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 11-08-2026.
|
|
Status
|
07RXB7 |
| leeftijd | 14 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
07RXB7 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0141*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,685 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
07RXB7 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
07RXB7 |
| vervaldatum APK | vr 5 feb. 2027 (over 282 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 20 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
do 11 aug. 2011 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 11 aug. 2011 |
|
Historie
|
07RXB7 |
Massa
|
07RXB7 |
| massa ledig voertuig | 1.353 Kg |
| massa rijklaar | 1.453 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.955 Kg |
| max. te belasten met | 602 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 680 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.400 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.400 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch of elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.055 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 268,5 cm |
| - spoorbreedte | 154,4 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 920 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 155,8 cm |
|
Maten
|
07RXB7 |
| lengte | 4,419 - 4,946 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,51 m |
| wielbasis | 2,69 m |
Banden
|
07RXB7 |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H, 205/55R16 91H, 215/60R16 95H; 6 1/2x16 ET39 |
| banden; velgen en ET | 215/50R17 91V, 225/45R17 91V; 7x17 ET42 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 91V; 7 1/2x18 ET42 / 235/40R19 92W; 8x19 ET46 |
|
Terugroepactie
|
07RXB7 |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| terugroepactie referentiecode | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| risicobeoordeling | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| aangekondigd door producent op | vr 8 dec. 2023 (ref. code KBM) |
| gemeld aan RDW op | ma 12 jan. 2026 |
| gemeld door | Stellantis Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | ma 4 dec. 2023 middels opbellen of persoonlijk benaderen, een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800-08251001 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 937.515 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 9.577 |
| gepubliceerd door RDW op | do 15 jan. 2026 |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 16 dec. 2014 | De accukap kan losraken en als gevolg daarvan de koelventilator blokkeren. |
| - vr 5 feb. 2016 | Blokkeert de koelventilator van de radiateur dan kan de bedrading doorbranden. |
|
Motor & Brandstof
|
07RXB7 |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Gmpte |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.364 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 4.900 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.850 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | A14NET |
| Verbruik |
07RXB7 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 9.00 l/100km (1:11,1) = €20,51 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.30 l/100km (1:18,9) = €12,08 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.70 l/100km (1:14,9) = €15,27 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.70 l/100km (1:14,9) = €15,27 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
07RXB7 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 A |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008A |
| emissie koolwaterstof | 0.04670 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00910 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.72030 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 211 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 125 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 157 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 157 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
07RXB7 |
| vr 8 dec. 2023 14:02 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 5 feb. 2025
|
| ma 6 jan. 2025 13:14 | apk lichte voertuigen |
497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
periodieke controle - is vervallen op do 5 feb. 2026
|
| ma 19 jan. 2026 14:33 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 5 feb. 2027
|