![]() |
JHR47S |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Corsa F F12xel |
| handelsnamen | Corsa |
| typenaam | Corsa F F12Xel |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 20 dec. 2024 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | HPY5-Y1NM00 |
| variant | P |
| type | U |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.opel.nl/ |
| Prestaties | JHR47S |
| max. snelheid constructie | 204 km/u |
| Financieel | JHR47S |
| catalogusprijs | € 30.794,00 |
| bruto BPM | € 2.434,00 |
| bijtelling | 22% is €6.775 (is €565 per maand), geldig van 01-03-2025 tot 01-03-2030 |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 1 okt. 2025 |
| Status | JHR47S |
| leeftijd | 1 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JHR47S |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0639*35 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,540 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JHR47S |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JHR47S |
| vervaldatum APK | di 27 feb. 2029 (over 1.015 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 27 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | do 27 feb. 2025 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 13 okt. 2025 Import |
| Historie | JHR47S |
|
|
JHR47S |
| massa ledig voertuig | 1.167 Kg |
| massa rijklaar | 1.267 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.690 Kg |
| max. te belasten met | 523 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 610 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.870 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 965 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 254,0 cm |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 870 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
| Maten | JHR47S |
| lengte | 4,06 m |
| breedte | 1,75 m |
| hoogte | 1,43 - 1,44 m |
| wielbasis | 2,54 m |
|
|
JHR47S |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 90H; 7.0x16 ET44 / 225/45R17 90H; 7.5x17 ET44 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 90H; 8.0x18 ET48 |
| Terugroepactie | JHR47S |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | Tussen de benzinepartikelfilterleiding en de beschermdop op de pluspool van de 48v-riemstartgenerator zit mogelijk onvoldoende ruimte. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Hierdoor kan onder vochtige omstandigheden kortsluiting ontstaan, wat het risico op brand in de motorruimte vergroot. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de beschermdop op de pluspool van de riemstartgenerator vervangen. Indien nodig wordt de opstelling van de benzinepartikelfilterleiding gewijzigd. Als de betreffende leiding beschadigd is, wordt deze vervangen. |
| aangekondigd door producent op | do 5 mrt. 2026 (ref. code M38) |
| gemeld aan RDW op | do 12 mrt. 2026 |
| gemeld door | Stellantis Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | do 19 mrt. 2026 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800-08251001 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 807.471 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 19.274 |
| gepubliceerd door RDW op | vr 13 mrt. 2026 |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | Het waarschuwingslampje van de Rijstrookassistentie (Lane Keep Assist) gaat niet branden als de camera aan de voorkant is geblokkeerd. De bestuurder ontvangt geen melding dat de betreffende functie niet beschikbaar is. |
| risicobeoordeling | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| materiële gevolgen | Een verhoogde kans op een ongeval. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de carrosserieregelmodule (BCM) updaten. |
| aangekondigd door producent op | vr 24 apr. 2026 (ref. code GU5) |
| gemeld aan RDW op | vr 1 mei 2026 |
| gemeld door | Stellantis Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | vr 8 mei 2026 middels opbellen of persoonlijk benaderen, een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800-08251001 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 336.630 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 5.423 |
| gepubliceerd door RDW op | ma 4 mei 2026 |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 28 jul. 2025 | De hogedrukleiding tussen de hogedrukpomp en de brandstofverdeelleiding kan mogelijk brandstof lekken. |
| Motor & Brandstof | JHR47S |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Psa |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 15.60 kW (21 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 6.30 kW (9 pk) |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 205 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HN09 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | JHR47S |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.305 l/100km (1:23,2) = €10,28 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.156 l/100km (1:19,4) = €12,32 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| Milieu | JHR47S |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 105 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EA |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EA |
| emissie stikstofoxide NOx | 12.30 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.03 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.19 g/km |
| CO uitstoot | 358.70 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EA |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.325 tpm |
|
|
JHR47S |
| Nog geen keuringen/meldingen | |