| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Corsa F F12xel |
| handelsnamen | Corsa
|
| typenaam | Corsa F F12Xel |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | oranje |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 30 okt. 2020 - wo 25 nov. 2020 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | HMHD-X1B400 |
| variant | P |
| type | U |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.opel.nl/ |
|
Prestaties
|
K087LR |
|
max. snelheid constructie |
170 km/u |
|
Financieel
|
K087LR |
| catalogusprijs | € 19.030,00 |
| bruto BPM | € 2.062,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
K087LR |
| leeftijd | 5 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
K087LR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0639*12 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,540 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
K087LR |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2024 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
K087LR |
| vervaldatum APK | za 19 sep. 2026 (over 172 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
ma 11 jan. 2021 |
| in bezit van eigenaar | 5 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 11 jan. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 11 jan. 2021 |
|
Historie
|
K087LR |
Massa
|
K087LR |
| massa ledig voertuig | 955 Kg |
| massa rijklaar | 1.055 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.550 Kg |
| max. te belasten met | 595 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 500 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.050 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 782 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 254,0 cm |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 870 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
|
Maten
|
K087LR |
| lengte | 4,06 m |
| breedte | 1,75 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,54 m |
Banden
|
K087LR |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 90H; 7.0x16 ET44 / 225/45R17 90H; 7.5x17 ET44 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 90H; 8.0x18 ET48 |
|
Terugroepactie
|
K087LR |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 26 okt. 2023 | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het koolwaterstofniveau (HC) overschrijdt de wettelijke limieten. |
|
Motor & Brandstof
|
K087LR |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Psa |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 5.750 rpm |
| koppel | 205 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HM05 |
| Verbruik |
K087LR |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 4.80 l/100km (1:20,8) = €11,27 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.70 l/100km (1:27) = €8,68 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,62 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.080 l/100km (1:19,7) = €11,92 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.858 l/100km (1:17,1) = €13,75 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.08 l/100km (1:24,5) = €9,58 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.200 l/100km (1:19,2) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.200 l/100km (1:19,2) = € 12,20 |
|
Milieu
|
K087LR |
| WLTP |
|
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 117 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 110 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 83 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 93 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 93 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 11.60 g/km |
| CO uitstoot | 475.20 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
K087LR |
| do 19 sep. 2024 16:20 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op za 19 sep. 2026
|