![]() |
K211PR |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Grandland X 12xht |
| handelsnamen | Grandland X |
| typenaam | Grandland 12Xht |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 31 jul. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | HNSS-C1V100 |
| variant | R |
| type | Z |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/opel%2fvauxhall/grandland+x/27772 |
| site | https://www.opel.nl/ |
| Prestaties | K211PR |
| max. snelheid constructie | 196 km/u |
| Financieel | K211PR |
| catalogusprijs | € 40.043,00 |
| bruto BPM | € 3.939,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | K211PR |
| leeftijd | 6 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | K211PR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0597*11 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,675 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | K211PR |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | K211PR |
| vervaldatum APK | ma 28 feb. 2028 (over 700 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 1 mrt. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 27 feb. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 1 feb. 2021 Import |
| Historie | K211PR |
|
|
K211PR |
| massa ledig voertuig | 1.295 Kg |
| massa rijklaar | 1.395 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.000 Kg |
| max. te belasten met | 705 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 695 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.300 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.100 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,5 cm |
| - spoorbreedte | 157,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.100 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 158,7 cm |
| Maten | K211PR |
| lengte | 4,48 m |
| breedte | 1,86 m |
| hoogte | 1,61 - 1,63 m |
| wielbasis | 2,68 m |
|
|
K211PR |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 90H; 7.0x16 ET44 / 225/45R17 90H; 7.5x17 ET44 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 90H; 8.0x18 ET48 |
| Terugroepactie | K211PR |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 15 mrt. 2021 | De trekhaak kan mogelijk door een zwak punt losscheuren van de achterzijde van de auto. |
| Motor & Brandstof | K211PR |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Psa |
| max. netto vermogen | 96.00 kW (131 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 205 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HN05 |
| Verbruik | K211PR |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.10 l/100km (1:19,6) = €11,97 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.252 l/100km (1:16) = €14,67 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.580 l/100km (1:13,2) = €17,79 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.77 l/100km (1:21) = €11,20 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.900 l/100km (1:14,5) |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.900 l/100km (1:14,5) = € 16,19 |
| Milieu | K211PR |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.77 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 157 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AM |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AM |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 128 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 98 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 109 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 116 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 21.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 4.88 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.77 g/km |
| CO uitstoot | 442.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
K211PR |
| ma 30 okt. 2023 12:51 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op do 30 okt. 2025 | |
| wo 28 feb. 2024 14:26 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 28 feb. 2026 | |
| ma 23 feb. 2026 16:38 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - vervalt op ma 28 feb. 2028 | |