| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Grandland X Hybrid |
| handelsnamen | Grandland X
|
| typenaam | Grandland Hybrid |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 12 nov. 2020 - wo 16 dec. 2020 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | DGZS-C1J000 |
| variant | 4 |
| type | Z |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/opel%2fvauxhall/grandland+x/27772 |
| site | https://www.opel.nl/ |
|
Prestaties
|
L221FL |
|
max. snelheid constructie |
225 km/u |
|
Financieel
|
L221FL |
| catalogusprijs | € 32.349,00 |
| bruto BPM | € 744,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
L221FL |
| leeftijd | 5 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
L221FL |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0597*19 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,675 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
L221FL |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
L221FL |
| vervaldatum APK | vr 30 apr. 2027 (over 348 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 17 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 30 apr. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 30 apr. 2021 |
|
Historie
|
L221FL |
Massa
|
L221FL |
| massa ledig voertuig | 1.710 Kg |
| massa rijklaar | 1.810 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.290 Kg |
| max. te belasten met | 580 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.250 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.540 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.200 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 267,5 cm |
| - spoorbreedte | 157,9 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.250 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 158,7 cm |
|
Maten
|
L221FL |
| lengte | 4,48 m |
| breedte | 1,86 m |
| hoogte | 1,61 m |
| wielbasis | 2,68 m |
Banden
|
L221FL |
| banden; velgen en ET | 225/45R17 94V; 7.5x17 ET44 / 225/40R18 94V; 8.0x18 ET48 |
|
Terugroepactie
|
L221FL |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 20 feb. 2023 | De onderste steun van de tractiebatterij kan mogelijk beschadigd raken door het binnendringen van water. |
| - di 4 apr. 2023 | De tractiebatterij kan oververhit raken door verkeerde batterijbewakingssoftware. |
|
Motor & Brandstof
|
L221FL |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Psa |
| max. netto vermogen | 133.00 kW (181 pk) |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 81.20 kW (110 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 30.00 kW (41 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 30.00 kW (41 pk) |
| motorcode | 5G06 |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 133 kW (181 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.750 rpm |
| Verbruik |
L221FL |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.271 l/100km (1:78,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.797 l/100km (1:55,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.491 l/100km (1:67,1) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 64 - 53 km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| WLTP |
|
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 15,5 kW/100km |
| actieradius extern opladen WLTP | 62 km |
| actieradius extern opladen stad WLTP | 72 km |
| max. vermogen 60 minuten | 30.00 |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1,4 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 15 - 17,5 kW/100km |
|
Milieu
|
L221FL |
| WLTP |
|
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 31 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 34.01000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 15.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.86 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 1.17 g/km |
| CO uitstoot | 459.70 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gewogen | 35,0 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00117 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 65 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.850 tpm |
Keuringen
|
L221FL |
| wo 19 mrt. 2025 11:03 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 30 apr. 2027
|