![]() |
X266HV |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Karl / Viva 10xe |
| handelsnamen | Karl Karl / Viva Viva |
| typenaam | Karl 10Xe |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | groen |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 28 apr. 2015 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | B11PA5AYBB2B |
| variant | DHXXFXX |
| type | D-A |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.opel.nl/ |
| Prestaties | X266HV |
| max. snelheid constructie | 170 km/u |
| Financieel | X266HV |
| catalogusprijs | € 13.060,00 |
| bruto BPM | € 188,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 16 nov. 2023 |
| Status | X266HV |
| leeftijd | 10 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | X266HV |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2007/46*0957*01 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,385 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | X266HV |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | X266HV |
| vervaldatum APK | za 11 jul. 2026 (over 103 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 10 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 21 jan. 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 18 jul. 2024 Import |
| Historie | X266HV |
|
|
X266HV |
| massa ledig voertuig | 839 Kg |
| massa rijklaar | 939 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.353 Kg |
| max. te belasten met | 514 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel; ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 740 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 238,5 cm |
| - spoorbreedte | 141,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 710 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 141,8 cm |
| Maten | X266HV |
| lengte | 3,68 m |
| breedte | 1,60 m |
| hoogte | 1,49 m |
| wielbasis | 2,39 m |
|
|
X266HV |
| banden; velgen en ET | 165/65R14 79T; 5x14 ET38 |
| banden; velgen en ET | 185/55R15 82H; 6x15 ET50 alleen en relation met braquage limitÈ (V7X) of pas met code d'option QKC/QL8 |
| banden; velgen en ET | 195/45R16 84H; 6x16 ET48 alleen en relation met braquage limitÈ (V7X) of pas met code d'option QKC/QL8 |
| Terugroepactie | X266HV |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | X266HV |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Gmpte |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 6.500 rpm |
| koppel | 95 Nm bij 4.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B10XE |
| motorcode | L5Q |
| Verbruik | X266HV |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.60 l/100km (1:17,9) = €13,14 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.90 l/100km (1:25,6) = €9,15 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.50 l/100km (1:22,2) = €10,56 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.50 l/100km (1:22,2) = €10,56 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | X266HV |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 104 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
X266HV |
| di 19 dec. 2023 13:20 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op do 19 dec. 2024 | |
| do 11 jul. 2024 08:30 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op vr 11 jul. 2025 | |
| wo 9 jul. 2025 11:23 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde 576 - Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan RA4 - Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft periodieke controle - vervalt op za 11 jul. 2026 | |