| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Mokka Mokka-X D14net |
| handelsnamen | Mokka
|
| typenaam | Mokka-X D14Net |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 3 aug. 2015 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | M44PFXGYNNB |
| variant | JMXXFXX |
| type | J-A |
| plaats chassisnummer | in motorruimte a. |
| site | https://www.opel.nl/ |
|
Prestaties
|
HS680T |
|
max. snelheid constructie |
196 km/u |
|
Financieel
|
HS680T |
| catalogusprijs | € 27.535,00 |
| bruto BPM | € 5.847,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
HS680T |
| leeftijd | 10 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
HS680T |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2007/46*0537*13 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,555 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
HS680T |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
HS680T |
| vervaldatum APK | ma 1 mrt. 2027 (over 337 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 6 dec. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
do 24 dec. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 24 dec. 2015 |
|
Historie
|
HS680T |
Massa
|
HS680T |
| massa ledig voertuig | 1.294 Kg |
| massa rijklaar | 1.394 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.828 Kg |
| max. te belasten met | 534 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.028 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.065 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 255,5 cm |
| - spoorbreedte | 154,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 995 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 154,0 cm |
|
Maten
|
HS680T |
| lengte | 4,28 m |
| breedte | 1,76 m |
| hoogte | 1,66 m |
| wielbasis | 2,56 m |
Banden
|
HS680T |
| banden; velgen en ET | 215/65R16 98H; 6.5x16 ET38 |
| banden; velgen en ET | 215/60R17 96H, 215/60R17 96V; 7x17 ET38 |
|
Terugroepactie
|
HS680T |
| openstaande terugroepactie | ja |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - ma 30 mei 2016 | Er kan vocht in de ABS-stekker en ABS-regelmodule binnendringen. |
|
Motor & Brandstof
|
HS680T |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Gmpo |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.364 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 4.900 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.850 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | A14NET |
| motorcode | B14NET |
| Verbruik |
HS680T |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.60 l/100km (1:13,2) = €17,84 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.10 l/100km (1:19,6) = €11,97 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.00 l/100km (1:16,7) = €14,08 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.00 l/100km (1:16,7) = €14,08 |
| maximale biobrandstof percentage | 5.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
HS680T |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 139 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
HS680T |
| do 18 jan. 2024 11:32 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 1 mrt. 2025
|
| vr 21 feb. 2025 14:29 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 1 mrt. 2026
|
| vr 9 jan. 2026 11:51 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op ma 1 mrt. 2027
|