| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Vectra Station Wagon C 1.8-16v Caravan |
| handelsnamen | Vectra Station Wagon
|
| typenaam | Vectra C 1.8-16V Caravan |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 5 sep. 2005 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 1A12BMAAAEJ5 |
| variant | BA11 |
| type | Z-C |
| plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| site | https://www.opel.nl/ |
|
Prestaties
|
28SHLF |
|
max. snelheid constructie |
199 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
10,7 sec |
|
Financieel
|
28SHLF |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 6.866,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 06-01-2021.
|
|
Status
|
28SHLF |
| leeftijd | 20 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
28SHLF |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0292*03 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,830 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
28SHLF |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
28SHLF |
| vervaldatum APK | za 30 jan. 2027 (over 266 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
ma 10 mei 2010 |
| in bezit van eigenaar | 16 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 6 jan. 2006 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 6 jan. 2006 |
|
Historie
|
28SHLF |
Massa
|
28SHLF |
| massa ledig voertuig | 1.375 Kg |
| massa rijklaar | 1.475 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.030 Kg |
| max. te belasten met | 655 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 735 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.235 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch of elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 950 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 283,0 cm |
| - spoorbreedte | 153,6 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.100 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 152,5 cm |
|
Maten
|
28SHLF |
| lengte | 4,839 - 4,870 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,83 m |
Banden
|
28SHLF |
| banden; velgen en ET | 225/55R17 97W, 235/55R17 99V; 7x17 ET41 |
| banden; velgen en ET | 235/50R18 97V, 245/45R18 96W; 7.5x18 ET41 |
| banden; velgen en ET | 235/45R19 95W; 8x19 ET36 / 245/40R20 95W; 8.5x20 ET41 |
|
Terugroepactie
|
28SHLF |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| terugroepactie referentiecode | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| risicobeoordeling | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| aangekondigd door producent op | vr 8 dec. 2023 (ref. code KBM) |
| gemeld aan RDW op | ma 12 jan. 2026 |
| gemeld door | Stellantis Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | ma 4 dec. 2023 middels opbellen of persoonlijk benaderen, een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800-08251001 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 937.515 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 9.577 |
| gepubliceerd door RDW op | do 15 jan. 2026 |
|
Motor & Brandstof
|
28SHLF |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Gmpte |
| max. netto vermogen | 90.00 kW (123 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.796 cm3 |
| netto max. vermogen | 90 kW (123 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 175 Nm bij 1.850 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | Z18XE |
| Verbruik |
28SHLF |
| brandstof 1 |
Benzine |
| brandstofverbruik stad | 11.00 l/100km (1:9,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.10 l/100km (1:16,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.90 l/100km (1:12,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.90 l/100km (1:12,7) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
28SHLF |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.03300 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00900 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.64800 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 264 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 146 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 190 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 190 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.500 tpm |
Keuringen
|
28SHLF |
| di 30 jan. 2024 12:50 | apk lichte voertuigen |
572 - Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed)
periodieke controle - is vervallen op do 30 jan. 2025
|
| di 28 jan. 2025 15:11 | apk lichte voertuigen |
190 - Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar
periodieke controle - is vervallen op vr 30 jan. 2026
|
| vr 30 jan. 2026 11:37 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op za 30 jan. 2027
|