| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Opel |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Adam Opel Ag, Bahnhofsplatz D-65423, Rüsselsheim Am Main, Duitsland |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Zafira Tourer C 14net |
| handelsnamen | Zafira Tourer
|
| typenaam | Zafira C 14Net |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 9 mrt. 2015 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 7 |
| carrosserie | 5-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | BA2N4JAPA7 |
| variant | EADLC12 |
| type | P-J/SW |
| plaats chassisnummer | r. voorzitting |
| site | https://www.opel.nl/ |
|
Prestaties
|
GV213K |
|
max. snelheid constructie |
202 km/u |
|
Financieel
|
GV213K |
| catalogusprijs | € 34.925,00 |
| bruto BPM | € 6.407,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
GV213K |
| leeftijd | 10 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
GV213K |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2007/46*0204*20 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,760 m |
| zitplaatsen | 7 |
|
Tellerstand
|
GV213K |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
GV213K |
| vervaldatum APK | wo 6 jan. 2027 (over 256 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 15 jan. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 28 aug. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 28 aug. 2015 |
|
Historie
|
GV213K |
Massa
|
GV213K |
| massa ledig voertuig | 1.513 Kg |
| massa rijklaar | 1.613 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.320 Kg |
| max. te belasten met | 807 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.655 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch of elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.110 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 276,0 cm |
| - spoorbreedte | 157,7 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.225 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 157,7 cm |
|
Maten
|
GV213K |
| lengte | 4,66 m |
| breedte | 1,88 m |
| hoogte | 1,69 m |
| wielbasis | 2,76 m |
Banden
|
GV213K |
| banden; velgen en ET | 225/55R17 97W, 235/55R17 99V; 7x17 ET41 |
| banden; velgen en ET | 235/50R18 97V, 245/45R18 96W; 7.5x18 ET41 |
| banden; velgen en ET | 235/45R19 95W; 8x19 ET36 / 245/40R20 95W; 8.5x20 ET41 |
|
Terugroepactie
|
GV213K |
| openstaande terugroepactie | ja |
|
Motor & Brandstof
|
GV213K |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Gmpte |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.364 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 4.900 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.850 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B14NET |
| motorcode | LUJ |
| Verbruik |
GV213K |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.60 l/100km (1:13,2) = €17,32 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.30 l/100km (1:18,9) = €12,08 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.10 l/100km (1:16,4) = €13,90 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.10 l/100km (1:16,4) = €13,90 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
GV213K |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 144 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.675 tpm |
Keuringen
|
GV213K |
| vr 1 dec. 2023 16:09 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 6 jan. 2025
|
| di 3 dec. 2024 15:54 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 6 jan. 2026
|
| wo 10 dec. 2025 16:44 | apk lichte voertuigen |
497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
periodieke controle - vervalt op wo 6 jan. 2027
|