![]() |
KGL40Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | 2008 1.2i |
| handelsnamen | 2008 |
| typenaam | 2008 1.2I |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 31 mrt. 2025 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | HPY5-S1NN00 |
| variant | S |
| type | U |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
| Prestaties | KGL40Z |
| max. snelheid constructie | 206 km/u |
| Financieel | KGL40Z |
| catalogusprijs | € 39.891,00 |
| bruto BPM | € 2.586,00 |
| bijtelling | 22% is €8.776 (is €731 per maand), geldig van 01-09-2025 tot 01-09-2030 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 16 apr. 2026 |
| Status | KGL40Z |
| leeftijd | 0 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KGL40Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0639*36 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,605 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KGL40Z |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KGL40Z |
| vervaldatum APK | wo 8 aug. 2029 (over 1.177 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 22 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | vr 8 aug. 2025 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 21 apr. 2026 Import |
| Historie | KGL40Z |
|
|
KGL40Z |
| massa ledig voertuig | 1.272 Kg |
| massa rijklaar | 1.372 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.790 Kg |
| max. te belasten met | 518 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 685 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.100 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.890 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel; ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 970 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 260,5 cm |
| - spoorbreedte | 154,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 920 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 154,0 cm |
| Maten | KGL40Z |
| lengte | 4,30 m |
| breedte | 1,77 m |
| hoogte | 1,53 - 1,55 m |
| wielbasis | 2,61 m |
|
|
KGL40Z |
| banden; velgen en ET | 165/65R14 79T: 4.50x14 ET35 |
| banden; velgen en ET | 165/60R15 77H: 4.50x15 ET35 |
| Terugroepactie | KGL40Z |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | De software van de elektronische stabiliteitscontrole bevat een fout, waardoor er een onjuiste of geen bandenspanningsmelding op het instrumentenpaneel wordt weergegeven. |
| risicobeoordeling | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| materiële gevolgen | Geen of vertraagde waarschuwingen in het instrumentenpaneel als de bandenspanning te laag is of een band lek raakt wat de kans op een ongeval vergroot. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de elektronische stabiliteitsregeling updaten. |
| aangekondigd door producent op | vr 19 sep. 2025 (ref. code MZF) |
| gemeld aan RDW op | do 13 nov. 2025 |
| gemeld door | Stellantis Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | do 20 nov. 2025 middels opbellen of persoonlijk benaderen, een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800-08251001 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 79.525 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 807 |
| gepubliceerd door RDW op | vr 14 nov. 2025 |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | Tussen de benzinepartikelfilterleiding en de beschermdop op de pluspool van de 48v-riemstartgenerator zit mogelijk onvoldoende ruimte. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Hierdoor kan onder vochtige omstandigheden kortsluiting ontstaan, wat het risico op brand in de motorruimte vergroot. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de beschermdop op de pluspool van de riemstartgenerator vervangen. Indien nodig wordt de opstelling van de benzinepartikelfilterleiding gewijzigd. Als de betreffende leiding beschadigd is, wordt deze vervangen. |
| aangekondigd door producent op | do 5 mrt. 2026 (ref. code M38) |
| gemeld aan RDW op | do 12 mrt. 2026 |
| gemeld door | Stellantis Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | do 19 mrt. 2026 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800-08251001 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 807.471 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 19.274 |
| gepubliceerd door RDW op | vr 13 mrt. 2026 |
| Motor & Brandstof | KGL40Z |
| layout | in lijn-Inj. |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 100.00 kW (136 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 15.60 kW (21 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 6.30 kW (9 pk) |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 100 kW (136 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 93 Nm bij 4.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HN09 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | KGL40Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.530 l/100km (1:22,1) = €10,82 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.511 l/100km (1:18,1) = €13,17 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| Milieu | KGL40Z |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 111 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EB |
| emissie stikstofoxide NOx | 16.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.03 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.17 g/km |
| CO uitstoot | 415.40 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EB |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.325 tpm |
|
|
KGL40Z |
| Nog geen keuringen/meldingen | |