![]() |
SZFJ33 |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | 205 |
| handelsnamen | 205 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 1 aug. 1997 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | KD2 |
| variant | C |
| plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
| Prestaties | SZFJ33 |
| max. snelheid constructie | 170 km/u |
| Financieel | SZFJ33 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 1.456,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 13-03-2013. |
| Status | SZFJ33 |
| leeftijd | 28 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | SZFJ33 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*93/81*0205*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,420 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | SZFJ33 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | SZFJ33 |
| vervaldatum APK | vr 5 feb. 2027 (over 284 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 15 mei 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 11 maanden |
| datum 1e toelating | vr 13 mrt. 1998 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 13 mrt. 1998 |
| Historie | SZFJ33 |
|
|
SZFJ33 |
| massa ledig voertuig | 785 Kg |
| massa rijklaar | 885 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.275 Kg |
| max. te belasten met | 490 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 425 Kg |
| max. massa trekken geremd | 800 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.075 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 750 Kg |
| - afstand volgende as | 242,0 cm |
| - spoorbreedte | 138,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 680 Kg |
| - spoorbreedte | 133,2 cm |
| Maten | SZFJ33 |
| lengte | 3,71 m |
| breedte | 1,57 m |
| hoogte | 1,38 m |
| wielbasis | 2,42 m |
|
|
SZFJ33 |
| Terugroepactie | SZFJ33 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | SZFJ33 |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.360 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 5.800 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | KDX |
| Verbruik | SZFJ33 |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 9.50 l/100km (1:10,5) = €21,65 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.90 l/100km (1:16,9) = €13,45 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.20 l/100km (1:13,9) = €16,41 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.20 l/100km (1:13,9) = €16,41 |
| WLTP | |
| Milieu | SZFJ33 |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.98200 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 148 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 148 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.25300 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.350 tpm |
|
|
SZFJ33 |
| wo 5 feb. 2025 11:00 | apk lichte voertuigen |
|
190 - Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar 395 - Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet 673 - Claxon werkt niet/ontbreekt periodieke controle - is vervallen op do 5 feb. 2026 | |
| ma 2 feb. 2026 12:30 | apk lichte voertuigen |
|
115 - Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse 516 - Dimlicht onjuist afgesteld periodieke controle - vervalt op vr 5 feb. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TBPF39 | rood | vr 20 mrt. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 2 | TJGL40 | wit | do 14 mei 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 3 | TJTV92 | groen | di 26 mei 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 4 | SVHH95 | blauw | vr 30 jan. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 5 | SRHZ41 | rood | wo 14 jan. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 6 | STLV17 | blauw | vr 16 jan. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 7 | HDDX33 | grijs | za 28 feb. 1987 | € - | 4 | - |
| 8 | TFRF69 | rood | vr 3 apr. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 9 | L861HJ | wit | wo 27 mrt. 1996 | € - | 4 | 1.580 |
| 10 | JLPP63 | rood | vr 30 jun. 1989 | € - | 4 | - |
| 11 | TDRN91 | rood | vr 27 mrt. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 12 | HTZ98X | groen | do 20 jun. 1985 | € - | 4 | 1.767 |
| 13 | YL24BJ | wit | ma 28 mei 1990 | € - | 4 | 1.998 |
| 14 | X966FK | wit | di 2 jul. 1991 | € - | 4 | 1.905 |
| 15 | SNNH97 | blauw | vr 2 jan. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 16 | TJSH55 | blauw | wo 20 mei 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 17 | TSFJ46 | groen | do 16 jul. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 18 | SNBB66 | groen | do 4 dec. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 19 | TTPG41 | blauw | do 30 jul. 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 20 | THNP55 | blauw | vr 15 mei 1998 | € - | 4 | 1.360 |
| 21 | GTF30H | rood | wo 18 mrt. 1987 | € - | 4 | 1.569 |
| 22 | SJFB37 | rood | di 4 nov. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 23 | SJGG45 | rood | vr 31 okt. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 24 | SJGG34 | rood | di 28 okt. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 25 | SJLH98 | blauw | wo 29 okt. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 26 | SJTG49 | groen | vr 31 okt. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 27 | SJVP80 | groen | do 6 nov. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 28 | SJVP81 | groen | ma 3 nov. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 29 | SRFJ98 | wit | wo 31 dec. 1997 | € - | 4 | 1.360 |
| 30 | RVRJ69 | groen | vr 11 jul. 1997 | € - | 4 | 1.761 |