![]() |
L654PK |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | 208 1.2i Sst |
| handelsnamen | 208 |
| typenaam | 208 1.2I Sst |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 17 feb. 2015 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 6/S |
| variant | AHNZ |
| type | C |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 4 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/peugeot/208/38543 |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
| Prestaties | L654PK |
| max. snelheid constructie | 190 km/u |
| Financieel | L654PK |
| catalogusprijs | € 21.332,00 |
| bruto BPM | € 224,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | L654PK |
| leeftijd | 10 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | L654PK |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0070*25 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,538 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | L654PK |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | L654PK |
| vervaldatum APK | do 23 jul. 2026 (over 108 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 25 jul. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 8 maanden |
| datum 1e toelating | vr 28 aug. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 29 okt. 2021 Import |
| Historie | L654PK |
|
|
L654PK |
| massa ledig voertuig | 1.035 Kg |
| massa rijklaar | 1.135 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.612 Kg |
| max. te belasten met | 577 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 560 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.150 Kg |
| max. daklast | 70 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.572 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/trommel, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 900 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 253,8 cm |
| - spoorbreedte | 146,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 860 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 146,7 cm |
| Maten | L654PK |
| lengte | 3,96 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,46 - 1,47 m |
| wielbasis | 2,54 m |
|
|
L654PK |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 81T; 6.00x15 ET23 |
| banden; velgen en ET | 195/55R16 81T; 6.00x16 ET23 |
| banden; velgen en ET | 205/45R17 81T; 7.00X17 ET25, 205/45R17 87V; 7.00x17 ET20 |
| Terugroepactie | L654PK |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - vr 6 nov. 2020 | De distributieriem kan na verloop van tijd mogelijk scheuren. |
| Motor & Brandstof | L654PK |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Peugeot |
| max. netto vermogen | 81.00 kW (110 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 205 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HN01 |
| Verbruik | L654PK |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,334/l op ma 30 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.60 l/100km (1:17,9) = €13,07 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.80 l/100km (1:26,3) = €8,87 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.50 l/100km (1:22,2) = €10,50 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.50 l/100km (1:22,2) = €10,50 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | L654PK |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.03820 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01790 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.45960 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 130 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 88 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 103 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 103 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00113 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
L654PK |
| ma 18 sep. 2023 12:12 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - is vervallen op di 15 okt. 2024 | |
| di 23 jul. 2024 08:35 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op wo 23 jul. 2025 | |
| ma 26 mei 2025 15:27 | apk lichte voertuigen |
|
117 - Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd periodieke controle - vervalt op do 23 jul. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | R904KJ | zwart | wo 19 sep. 2012 | €2.023,00 | 3 | 1.199 |
| 2 | S403HX | grijs | ma 25 jun. 2012 | €2.956,00 | 4 | 1.397 |
| 3 | KBZ37V | grijs | wo 19 feb. 2014 | €3.374,00 | 3 | 1.199 |
| 4 | PL897V | zwart | ma 2 feb. 2015 | €3.477,00 | 3 | 1.199 |
| 5 | HRL77R | grijs | ma 4 jan. 2021 | €4.075,00 | 3 | 1.199 |
| 6 | P957FS | paars | wo 15 jan. 2014 | €4.100,00 | 3 | 1.199 |
| 7 | HPZ78J | grijs | vr 28 jul. 2017 | €5.549,00 | 3 | 1.199 |
| 8 | P165ZS | wit | ma 29 mrt. 2021 | €6.166,00 | 4 | 1.499 |
| 9 | 94XLR9 | zwart | di 9 okt. 2012 | €6.246,00 | 4 | 1.397 |
| 10 | HVF21F | wit | wo 29 mei 2013 | €6.542,00 | 4 | 1.398 |
| 11 | S667KZ | zwart | wo 30 mrt. 2016 | €7.516,00 | 3 | 1.199 |
| 12 | HF265R | wit | za 29 dec. 2012 | €7.528,00 | 4 | 1.598 |
| 13 | GZX26N | rood | do 29 nov. 2012 | €7.561,00 | 4 | 1.397 |
| 14 | 34ZGX2 | wit | za 10 nov. 2012 | €7.865,00 | 3 | 1.199 |
| 15 | G831DZ | grijs | ma 25 jun. 2012 | €9.792,00 | 4 | 1.397 |
| 16 | JXX82G | grijs | wo 18 okt. 2017 | €10.023,00 | 4 | 1.560 |
| 17 | JZH53P | wit | di 7 jul. 2020 | €10.066,00 | 3 | 1.199 |
| 18 | L775GJ | grijs | di 28 jun. 2016 | €10.602,00 | 3 | 1.199 |
| 19 | S035JP | zwart | vr 26 aug. 2016 | €10.655,00 | 4 | 1.560 |
| 20 | 54ZGR9 | grijs | vr 28 sep. 2012 | €10.840,00 | 4 | 1.398 |
| 21 | Z814LH | rood | di 29 nov. 2016 | €10.848,00 | 3 | 1.199 |
| 22 | X565KN | wit | do 14 aug. 2014 | €11.465,00 | 3 | 999 |
| 23 | 5XZK62 | blauw | wo 2 jul. 2014 | €11.465,00 | 3 | 999 |
| 24 | JVG59H | zwart | wo 4 nov. 2015 | €11.822,00 | 3 | 1.199 |
| 25 | 6ZBV06 | grijs | vr 7 dec. 2012 | €12.700,00 | 3 | 1.199 |
| 26 | K781KZ | geel | ma 8 mrt. 2021 | €12.760,00 | 3 | 1.199 |
| 27 | PD116D | wit | di 28 mei 2013 | €12.865,00 | 3 | 999 |
| 28 | K944KZ | wit | do 25 mrt. 2021 | €12.925,00 | 3 | 1.199 |
| 29 | PH014D | blauw | ma 10 mrt. 2014 | €12.929,00 | 3 | 1.199 |
| 30 | T489DF | wit | wo 8 nov. 2017 | €13.000,00 | 4 | 1.560 |