![]() |
JPG84R |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | 208 1.2i Stt |
| handelsnamen | 208 |
| typenaam | 208 1.2I Stt |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 17 sep. 2018 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | N/S |
| variant | CHNP |
| type | C |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 4 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/peugeot/208/38543 |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
| Prestaties | JPG84R |
| max. snelheid constructie | 188 km/u |
| Financieel | JPG84R |
| catalogusprijs | € 31.198,00 |
| bruto BPM | € 287,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 12 nov. 2025 |
| Status | JPG84R |
| leeftijd | 7 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JPG84R |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0070*44 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,538 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JPG84R |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JPG84R |
| vervaldatum APK | za 30 okt. 2027 (over 525 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 4 dec. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating | ma 26 nov. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 4 dec. 2025 Import |
| Historie | JPG84R |
|
|
JPG84R |
| massa ledig voertuig | 1.065 Kg |
| massa rijklaar | 1.165 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.630 Kg |
| max. te belasten met | 565 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 560 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.150 Kg |
| max. daklast | 70 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.590 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 930 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 253,8 cm |
| - spoorbreedte | 146,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 860 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 146,7 cm |
| Maten | JPG84R |
| lengte | 3,97 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,46 - 1,47 m |
| wielbasis | 2,54 m |
|
|
JPG84R |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 86T; 6.00x15 ET23 |
| Terugroepactie | JPG84R |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JPG84R |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Peugeot |
| max. netto vermogen | 81.00 kW (110 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 205 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HN05 |
| Verbruik | JPG84R |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.302 l/100km (1:15,9) = €15,05 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.230 l/100km (1:13,8) = €17,27 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | JPG84R |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 148 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 148 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 17.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 4.23 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.97 g/km |
| CO uitstoot | 531.70 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JPG84R |
| Nog geen keuringen/meldingen | |