![]() |
KDB04R |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | 208 1.2i |
| handelsnamen | 208 |
| typenaam | 208 1.2I |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 14 okt. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | HNKK-J1B100 |
| variant | P |
| type | U |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 4 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/peugeot/208/38543 |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
| Prestaties | KDB04R |
| max. snelheid constructie | 188 km/u |
| Financieel | KDB04R |
| catalogusprijs | € 185.263,00 |
| bruto BPM | € 206,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 12 mrt. 2026 |
| Status | KDB04R |
| leeftijd | 6 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KDB04R |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0639*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,540 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KDB04R |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KDB04R |
| vervaldatum APK | zo 28 jan. 2024 -829 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | wo 18 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | di 28 jan. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 18 mrt. 2026 Import |
| Historie | KDB04R |
|
|
KDB04R |
| massa ledig voertuig | 1.065 Kg |
| massa rijklaar | 1.165 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.595 Kg |
| max. te belasten met | 530 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 580 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 70 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.795 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 890 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 254,0 cm |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 870 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
| Maten | KDB04R |
| lengte | 4,06 m |
| breedte | 1,75 m |
| hoogte | 1,43 - 1,44 m |
| wielbasis | 2,54 m |
|
|
KDB04R |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 81T; 6.00x15 ET32 |
| banden; velgen en ET | 195/55R16 81H; 6.50x16 ET32/ET38 |
| Terugroepactie | KDB04R |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - wo 11 mrt. 2020 | De onderste bevestigingsbout van de schokdempers achter zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. |
| Motor & Brandstof | KDB04R |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Psa |
| max. netto vermogen | 74.00 kW (101 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 74 kW (101 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 118 Nm bij 2.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HN05 |
| Verbruik | KDB04R |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.328 l/100km (1:18,8) = €12,38 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.068 l/100km (1:16,5) = €14,10 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.19 l/100km (1:23,9) = €9,74 |
| WLTP | |
| Milieu | KDB04R |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 124 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AM |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AM |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 119 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 92 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 96 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 16.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.56 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.37 g/km |
| CO uitstoot | 380.50 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KDB04R |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | R904KJ | zwart | wo 19 sep. 2012 | €2.023,00 | 3 | 1.199 |
| 2 | S403HX | grijs | ma 25 jun. 2012 | €2.956,00 | 4 | 1.397 |
| 3 | KBZ37V | grijs | wo 19 feb. 2014 | €3.374,00 | 3 | 1.199 |
| 4 | PL897V | zwart | ma 2 feb. 2015 | €3.477,00 | 3 | 1.199 |
| 5 | HRL77R | grijs | ma 4 jan. 2021 | €4.075,00 | 3 | 1.199 |
| 6 | P957FS | paars | wo 15 jan. 2014 | €4.100,00 | 3 | 1.199 |
| 7 | HPZ78J | grijs | vr 28 jul. 2017 | €5.549,00 | 3 | 1.199 |
| 8 | P165ZS | wit | ma 29 mrt. 2021 | €6.166,00 | 4 | 1.499 |
| 9 | 94XLR9 | zwart | di 9 okt. 2012 | €6.246,00 | 4 | 1.397 |
| 10 | HVF21F | wit | wo 29 mei 2013 | €6.542,00 | 4 | 1.398 |
| 11 | S667KZ | zwart | wo 30 mrt. 2016 | €7.516,00 | 3 | 1.199 |
| 12 | HF265R | wit | za 29 dec. 2012 | €7.528,00 | 4 | 1.598 |
| 13 | GZX26N | rood | do 29 nov. 2012 | €7.561,00 | 4 | 1.397 |
| 14 | 34ZGX2 | wit | za 10 nov. 2012 | €7.865,00 | 3 | 1.199 |
| 15 | G831DZ | grijs | ma 25 jun. 2012 | €9.792,00 | 4 | 1.397 |
| 16 | JXX82G | grijs | wo 18 okt. 2017 | €10.023,00 | 4 | 1.560 |
| 17 | JZH53P | wit | di 7 jul. 2020 | €10.066,00 | 3 | 1.199 |
| 18 | L775GJ | grijs | di 28 jun. 2016 | €10.602,00 | 3 | 1.199 |
| 19 | S035JP | zwart | vr 26 aug. 2016 | €10.655,00 | 4 | 1.560 |
| 20 | 54ZGR9 | grijs | vr 28 sep. 2012 | €10.840,00 | 4 | 1.398 |
| 21 | Z814LH | rood | di 29 nov. 2016 | €10.848,00 | 3 | 1.199 |
| 22 | X565KN | wit | do 14 aug. 2014 | €11.465,00 | 3 | 999 |
| 23 | 5XZK62 | blauw | wo 2 jul. 2014 | €11.465,00 | 3 | 999 |
| 24 | JVG59H | zwart | wo 4 nov. 2015 | €11.822,00 | 3 | 1.199 |
| 25 | 6ZBV06 | grijs | vr 7 dec. 2012 | €12.700,00 | 3 | 1.199 |
| 26 | K781KZ | geel | ma 8 mrt. 2021 | €12.760,00 | 3 | 1.199 |
| 27 | PD116D | wit | di 28 mei 2013 | €12.865,00 | 3 | 999 |
| 28 | K944KZ | wit | do 25 mrt. 2021 | €12.925,00 | 3 | 1.199 |
| 29 | PH014D | blauw | ma 10 mrt. 2014 | €12.929,00 | 3 | 1.199 |
| 30 | T489DF | wit | wo 8 nov. 2017 | €13.000,00 | 4 | 1.560 |