![]() |
JJK67Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | 3008 1.6i Stt |
| handelsnamen | 3008 5008 |
| typenaam | 3008 1.6I Stt |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 10 mrt. 2023 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5GBU-C12000 |
| variant | 4 |
| type | M |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
| Prestaties | JJK67Z |
| max. snelheid constructie | 235 km/u |
| Financieel | JJK67Z |
| catalogusprijs | € 55.619,00 |
| bruto BPM | € 664,00 |
| bijtelling | 22% is €12.236 (is €1.020 per maand), geldig van 01-04-2023 tot 01-04-2028 |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 13 okt. 2025 |
| Status | JJK67Z |
| leeftijd | 3 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | JJK67Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0534*25 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,675 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JJK67Z |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JJK67Z |
| vervaldatum APK | zo 28 mrt. 2027 (over 318 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 11 nov. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | di 28 mrt. 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 11 nov. 2025 Import |
| Historie | JJK67Z |
|
|
JJK67Z |
| massa ledig voertuig | 1.808 Kg |
| massa rijklaar | 1.908 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.350 Kg |
| max. te belasten met | 542 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.250 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.600 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.200 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,5 cm |
| - spoorbreedte | 157,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.300 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - aangedreven achteras | ja |
| - spoorbreedte | 158,7 cm |
| Maten | JJK67Z |
| lengte | 4,45 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,62 - 1,62 m |
| wielbasis | 2,68 m |
|
|
JJK67Z |
| banden; velgen en ET | 225/55R18 92V; 7.50x18 ET49 |
| Terugroepactie | JJK67Z |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | De laadkabel kan oververhit raken door een onjuist gekalibreerde temperatuursensor. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Een verhoogde kans op brand tijdens het laden. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de productiedatum van de laadkabel controleren en indien nodig de laadkabel vervangen. |
| aangekondigd door producent op | wo 7 jun. 2023 (ref. code MGY / JUQ) |
| gemeld aan RDW op | ma 10 jul. 2023 |
| gemeld door | Stellantis Nederland B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | ma 17 jul. 2023 middels opbellen of persoonlijk benaderen, een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 00800-08251001 |
| meer informatie via web | - |
| totaal aantal terugroepingen | 9.338 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 161 |
| gepubliceerd door RDW op | ma 10 jul. 2023 |
| Motor & Brandstof | JJK67Z |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Peugeot |
| max. netto vermogen | 147.00 kW (200 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 83.00 kW (113 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 32.70 kW (44 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 32.70 kW (45 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 147 kW (200 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.650 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 5G06 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | JJK67Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.131 l/100km (1:88,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.463 l/100km (1:68,4) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 67 - 61 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16 - 17,7 kW/100km |
| Milieu | JJK67Z |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 27 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 4.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.22 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 1.75 g/km |
| CO uitstoot | 236.90 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JJK67Z |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GFZ19D | zwart | di 20 apr. 2010 | €6.902,00 | 4 | 1.997 |
| 2 | 21PTJ7 | wit | do 31 mrt. 2011 | €10.933,00 | 4 | 1.598 |
| 3 | RS599D | zwart | di 10 jan. 2017 | €11.009,00 | 4 | 1.560 |
| 4 | G140FP | bruin | vr 25 feb. 2011 | €20.434,00 | 4 | 1.997 |
| 5 | HGJ94K | wit | do 2 jul. 2020 | €20.922,00 | 3 | 1.199 |
| 6 | HXZ56B | grijs | vr 11 mei 2018 | €21.181,00 | 4 | 1.499 |
| 7 | ZP571Z | grijs | do 20 jan. 2011 | €22.805,00 | 4 | 1.560 |
| 8 | 24PZF5 | wit | di 11 mei 2010 | €22.866,00 | 4 | 1.598 |
| 9 | 08PVP1 | zwart | di 11 mei 2010 | €22.866,00 | 4 | 1.598 |
| 10 | JLP70T | grijs | di 4 aug. 2020 | €23.008,00 | 4 | 1.598 |
| 11 | 87XSB1 | zwart | ma 21 mrt. 2011 | €23.238,00 | 4 | 1.598 |
| 12 | 30RTL3 | grijs | ma 25 okt. 2010 | €23.251,00 | 4 | 1.598 |
| 13 | 81RHF5 | bruin | ma 21 jun. 2010 | €23.466,00 | 4 | 1.598 |
| 14 | 28RHF6 | grijs | ma 21 jun. 2010 | €23.466,00 | 4 | 1.598 |
| 15 | 42RHF6 | grijs | vr 18 jun. 2010 | €23.466,00 | 4 | 1.598 |
| 16 | 74LSL6 | grijs | ma 28 jun. 2010 | €24.390,00 | 4 | 1.598 |
| 17 | HG753B | grijs | do 24 jun. 2010 | €24.390,00 | 4 | 1.598 |
| 18 | 95JKT5 | grijs | do 16 jul. 2009 | €24.399,00 | 4 | 1.598 |
| 19 | 25PRJ7 | bruin | di 11 mei 2010 | €24.428,00 | 4 | 1.598 |
| 20 | 99PRF7 | wit | di 11 mei 2010 | €24.428,00 | 4 | 1.598 |
| 21 | 20PRF8 | grijs | di 11 mei 2010 | €24.428,00 | 4 | 1.598 |
| 22 | RH585V | rood | wo 9 apr. 2014 | €24.448,00 | 4 | 1.598 |
| 23 | 51JLV8 | grijs | za 11 jul. 2009 | €24.450,00 | 4 | 1.598 |
| 24 | 10JKD7 | blauw | vr 10 jul. 2009 | €24.450,00 | 4 | 1.598 |
| 25 | GZ389L | grijs | ma 15 feb. 2010 | €24.550,00 | 4 | 1.598 |
| 26 | JF853J | zwart | do 18 mrt. 2010 | €24.594,00 | 4 | 1.598 |
| 27 | KH331T | grijs | wo 30 jun. 2010 | €24.594,00 | 4 | 1.598 |
| 28 | RK966D | zwart | vr 18 jun. 2010 | €24.594,00 | 4 | 1.598 |
| 29 | 98LFS3 | grijs | do 6 mei 2010 | €24.600,00 | 4 | 1.598 |
| 30 | JK247F | grijs | ma 8 feb. 2010 | €24.650,00 | 4 | 1.598 |