| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | 308 Mhev |
| handelsnamen | 308
|
| typenaam | 308 Mhev |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 13 jun. 2022 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | HNST-B11J00 |
| variant | P |
| type | F |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| aerodynamische voorziening | nee |
| verlengde cabine | nee |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
|
Prestaties
|
R226FL |
|
max. snelheid constructie |
210 km/u |
|
Financieel
|
R226FL |
| catalogusprijs | € 38.286,00 |
| bruto BPM | € 4.887,00 |
| bijtelling | 22% is €8.423 (is €702 per maand), geldig van 01-09-2022 tot 01-09-2027
|
| afschrijvingsmoment BPM |
wo 10 aug. 2022 |
|
Status
|
R226FL |
| leeftijd | 3 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
R226FL |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0628*20 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,675 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
R226FL |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
R226FL |
| vervaldatum APK | do 20 aug. 2026 (over 109 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 1 mei 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
za 20 aug. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 20 aug. 2022 |
|
Historie
|
R226FL |
Massa
|
R226FL |
| massa ledig voertuig | 1.264 Kg |
| massa rijklaar | 1.364 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.880 Kg |
| max. te belasten met | 616 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 680 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.400 Kg |
| max. daklast | 70 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.280 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.200 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,5 cm |
| - spoorbreedte | 155,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.200 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 154,5 cm |
|
Maten
|
R226FL |
| lengte | 4,37 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,47 m |
| wielbasis | 2,68 m |
Banden
|
R226FL |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 81T; 6.00x15 ET32 |
| banden; velgen en ET | 195/55R16 81H; 6.50x16 ET32/ET38 |
|
Terugroepactie
|
R226FL |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
R226FL |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Psa |
| max. netto vermogen | 96.00 kW (131 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 118 Nm bij 2.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | HN05 |
| Verbruik |
R226FL |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.419 l/100km (1:18,5) = €12,59 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.494 l/100km (1:15,4) = €15,09 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.52 l/100km (1:22,1) = €10,50 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.700 l/100km (1:17,5) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.700 l/100km (1:17,5) = € 13,25 |
|
Milieu
|
R226FL |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.66 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 130 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 124 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 91 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 103 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 41.00 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.33 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.66 g/km |
| CO uitstoot | 301.60 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
R226FL |
| Nog geen keuringen/meldingen |