![]() |
S988VH |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Peugeot |
| moederbedrijf | Stellantis Group (fusieconcern van Groupe PSA en FCA) |
| hoofdkantoor | Automobiles Peugeot Sa, F-92500 Rueil-Malmaison, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Peugot 108 |
| handelsnamen | Peugot 108 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 31 jan. 2019 - vr 22 feb. 2019 |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | CFBD-W1A000 |
| variant | S |
| type | P***** |
| plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| site | https://www.peugeot.nl/ |
| Prestaties | S988VH |
| max. snelheid constructie | 160 km/u |
| Financieel | S988VH |
| catalogusprijs | € 14.549,00 |
| bruto BPM | € 1.400,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 11 apr. 2023 |
| Status | S988VH |
| leeftijd | 7 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | S988VH |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2007/46*0350*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,340 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | S988VH |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | S988VH |
| vervaldatum APK | vr 18 apr. 2025 -381 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | wo 22 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 18 apr. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 12 apr. 2023 Import |
| Historie | S988VH |
|
|
S988VH |
| massa ledig voertuig | 830 Kg |
| massa rijklaar | 930 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.240 Kg |
| max. te belasten met | 410 Kg |
| max. massa samenstelling | 1.240 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 695 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 234,0 cm |
| - spoorbreedte | 143,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 695 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 142,0 cm |
| Maten | S988VH |
| lengte | 3,48 m |
| breedte | 1,62 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,34 m |
|
|
S988VH |
| Terugroepactie | S988VH |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | S988VH |
| max. netto vermogen | 53.00 kW (72 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 53 kW (72 pk) bij 6.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 1KR |
| Verbruik | S988VH |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,39 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.60 l/100km (1:27,8) = €8,37 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,53 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.100 l/100km (1:19,6) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.100 l/100km (1:19,6) = € 11,85 |
| Milieu | S988VH |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 115 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AD |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1154AD |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 93 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
S988VH |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | H849TS | wit | do 22 nov. 2018 | €10.734,00 | 3 | 998 |
| 2 | N824PZ | wit | za 13 apr. 2019 | €10.795,00 | 3 | 998 |
| 3 | ZN595P | zwart | di 2 okt. 2018 | €11.175,00 | 3 | 998 |
| 4 | JFL78J | blauw | ma 13 mei 2019 | €11.205,00 | 3 | 998 |
| 5 | N834VB | wit | di 28 mei 2019 | €11.314,00 | 3 | 998 |
| 6 | T616PZ | grijs | di 4 jun. 2019 | €11.314,00 | 3 | 998 |
| 7 | K250GK | rood | ma 28 mei 2018 | €11.375,00 | 3 | 998 |
| 8 | L971TS | zwart | wo 12 jun. 2019 | €11.789,00 | 3 | 998 |
| 9 | K505GN | grijs | di 26 feb. 2019 | €11.981,00 | 3 | 998 |
| 10 | J042RZ | grijs | di 1 okt. 2019 | €12.545,00 | 3 | 998 |
| 11 | J210HH | rood | ma 4 feb. 2019 | €12.760,00 | 3 | 998 |
| 12 | J211GB | wit | wo 24 okt. 2018 | €13.030,00 | 3 | 998 |
| 13 | J847GR | wit | vr 28 sep. 2018 | €13.030,00 | 3 | 998 |
| 14 | J376GH | wit | vr 21 dec. 2018 | €13.030,00 | 3 | 998 |
| 15 | J392TB | wit | do 27 sep. 2018 | €13.030,00 | 3 | 998 |
| 16 | J383GH | wit | do 31 jan. 2019 | €13.111,00 | 3 | 998 |
| 17 | J512JP | wit | do 28 mrt. 2019 | €13.199,00 | 3 | 998 |
| 18 | ZK694L | wit | vr 17 aug. 2018 | €13.280,00 | 3 | 998 |
| 19 | TJ283X | grijs | wo 15 aug. 2018 | €13.340,00 | 3 | 998 |
| 20 | K598BB | blauw | do 2 mei 2019 | €13.375,00 | 3 | 998 |
| 21 | G315DV | grijs | wo 1 aug. 2018 | €13.407,00 | 3 | 998 |
| 22 | J395SG | wit | wo 29 aug. 2018 | €13.471,00 | 3 | 998 |
| 23 | L685VL | wit | di 7 mei 2019 | €13.609,00 | 3 | 998 |
| 24 | N485LP | wit | do 13 jun. 2019 | €13.609,00 | 3 | 998 |
| 25 | K859HF | blauw | vr 13 jul. 2018 | €13.859,00 | 3 | 998 |
| 26 | Z187GZ | wit | wo 19 jun. 2019 | €13.860,00 | 3 | 998 |
| 27 | J283XJ | blauw | do 19 jul. 2018 | €13.946,00 | 3 | 998 |
| 28 | J697XS | paars | ma 17 dec. 2018 | €13.946,00 | 3 | 998 |
| 29 | G239SG | blauw | di 22 jan. 2019 | €14.024,00 | 3 | 998 |
| 30 | H401NT | zwart | vr 19 apr. 2019 | €14.024,00 | 3 | 998 |