![]() |
RR909Z |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Porsche |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Dr.ing.h.c. F. Porsche Ag, D-70435 Stuttgart / Zuffenhausen, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Cayenne |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | 92A |
| plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| site | https://www.porsche.com/netherlands/nl/ |
| Prestaties | RR909Z |
| Financieel | RR909Z |
| catalogusprijs | € 94.238,00 |
| bruto BPM | € 21.416,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 23-07-2025. |
| Status | RR909Z |
| leeftijd | 15 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | RR909Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 - G |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | RR909Z |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | RR909Z |
| vervaldatum APK | zo 8 nov. 2026 (over 190 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 31 dec. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | vr 23 jul. 2010 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 9 jan. 2018 Import |
| Historie | RR909Z |
|
|
RR909Z |
| massa ledig voertuig | 2.005 Kg |
| massa rijklaar | 2.105 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.800 Kg |
| max. te belasten met | 795 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 3.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 6.300 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.320 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.535 Kg |
| Maten | RR909Z |
| wielbasis | 2,90 m |
|
|
RR909Z |
| Terugroepactie | RR909Z |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | RR909Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 3.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Verbruik | RR909Z |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 13.20 l/100km (1:7,6) = €30,68 |
| brandstofverbruik buitenweg | 8.00 l/100km (1:12,5) = €18,59 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 9.90 l/100km (1:10,1) = €23,01 |
| WLTP | |
| Milieu | RR909Z |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 A |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008A |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 236 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00247 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
RR909Z |
| wo 8 nov. 2023 12:10 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op vr 8 nov. 2024 | |
| do 26 sep. 2024 11:45 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 8 nov. 2025 | |
| do 23 okt. 2025 10:52 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op zo 8 nov. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 70NDL5 | zwart | do 12 aug. 2010 | €75.650,00 | 6 | 3.598 |
| 2 | 7SFD00 | wit | ma 20 okt. 2008 | €76.188,00 | 6 | 3.598 |
| 3 | HZV69V | blauw | vr 10 sep. 2010 | €80.499,00 | 6 | 3.598 |
| 4 | 70LZZ3 | paars | do 29 jul. 2010 | €80.499,00 | 6 | 3.598 |
| 5 | R201XD | zwart | wo 28 jul. 2010 | €80.499,00 | 6 | 3.598 |
| 6 | HBJ05L | grijs | di 9 nov. 2010 | €81.779,00 | 6 | 3.598 |
| 7 | HPG17N | grijs | wo 15 aug. 2012 | €82.399,00 | 6 | 3.598 |
| 8 | RG138H | wit | di 13 jan. 2004 | €84.568,00 | 6 | 3.189 |
| 9 | 3KRD78 | zwart | do 14 jul. 2005 | €85.304,00 | 6 | 3.189 |
| 10 | PS059X | zwart | do 13 jul. 2006 | €85.697,00 | 6 | 3.189 |
| 11 | 09ZFJ5 | blauw | do 14 apr. 2011 | €86.138,00 | 6 | 3.598 |
| 12 | 6TZJ00 | grijs | vr 23 mrt. 2007 | €86.675,00 | 6 | 3.189 |
| 13 | Z051HJ | zwart | do 23 dec. 2010 | €87.114,00 | 6 | 3.598 |
| 14 | 02SVN6 | zwart | ma 9 jul. 2007 | €87.509,00 | 6 | 3.189 |
| 15 | JP402Z | zwart | do 26 mei 2011 | €87.848,00 | 6 | 3.598 |
| 16 | K137XJ | zwart | di 10 mei 2011 | €88.285,00 | 6 | 3.598 |
| 17 | HHZ60P | bruin | ma 26 jul. 2010 | €88.490,00 | 6 | 3.598 |
| 18 | TL492L | grijs | vr 29 okt. 2010 | €88.840,00 | 6 | 3.598 |
| 19 | 17ZFKK | zwart | di 8 jan. 2008 | €88.866,00 | 6 | 3.598 |
| 20 | R468PF | zwart | ma 7 mei 2012 | €88.999,00 | 6 | 3.598 |
| 21 | R282LZ | blauw | vr 6 apr. 2012 | €88.999,00 | 6 | 3.598 |
| 22 | GP422T | zwart | di 28 feb. 2012 | €89.000,00 | 6 | 3.600 |
| 23 | 61RTP7 | zwart | vr 22 jul. 2011 | €89.068,00 | 6 | 3.598 |
| 24 | 06ZFLZ | grijs | do 10 jan. 2008 | €89.402,00 | 6 | 3.598 |
| 25 | JD469F | groen | di 4 jan. 2011 | €89.687,00 | 6 | 3.598 |
| 26 | 75ZDPK | zwart | wo 2 jan. 2008 | €90.046,00 | 6 | 3.598 |
| 27 | TT031N | zwart | di 17 jul. 2012 | €90.095,00 | 6 | 3.598 |
| 28 | 4SFZ26 | zwart | wo 26 sep. 2012 | €90.289,00 | 6 | 3.598 |
| 29 | HF753R | zwart | di 1 mrt. 2011 | €90.325,00 | 6 | 3.598 |
| 30 | L308PR | zwart | wo 30 aug. 2006 | €90.702,00 | 6 | 3.189 |