| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Arkana E-Tech |
| handelsnamen | Arkana E-Tech
Megane Conquest E-Tech
|
| typenaam | Arkana |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 4 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 1 okt. 2021 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MU4UA4210000 |
| variant | LH2 |
| type | RJL |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.renault.nl/ |
|
Prestaties
|
P346DS |
|
max. snelheid constructie |
172 km/u |
|
Financieel
|
P346DS |
| catalogusprijs | € 37.446,00 |
| bruto BPM | € 2.147,00 |
| bijtelling | 22% is €8.238 (is €687 per maand), geldig van 01-03-2022 tot 01-03-2027
|
| afschrijvingsmoment BPM |
vr 11 feb. 2022 |
|
Status
|
P346DS |
| leeftijd | 4 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
P346DS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2018/858*00003*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,720 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
P346DS |
| oordeel | Onlogisch |
| toelichting | In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
P346DS |
| vervaldatum APK | di 22 feb. 2028 (over 664 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 22 feb. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating |
di 22 feb. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland |
di 22 feb. 2022 |
|
Historie
|
P346DS |
Massa
|
P346DS |
| massa ledig voertuig | 1.410 Kg |
| massa rijklaar | 1.510 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.961 Kg |
| max. te belasten met | 551 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 760 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. kogeldruk | 75 kg |
| max. massa samenstelling | 2.721 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.050 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 272,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,2 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.110 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 158,4 cm |
|
Maten
|
P346DS |
| lengte | 4,57 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,57 m |
| wielbasis | 2,72 m |
Banden
|
P346DS |
| banden; velgen en ET | 215/60R17 96H; 7x17 ET35 |
| banden; velgen en ET | 215/55R18 95H; 7x18 ET35 |
|
Terugroepactie
|
P346DS |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
P346DS |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| max. netto vermogen | 69.00 kW (94 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 51.00 kW (69 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 24.00 kW (33 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 17.00 kW (23 pk) |
| motorcode | H4M C6 |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 69 kW (94 pk) bij 5.600 rpm |
| koppel | 260 Nm bij 1.750 rpm |
| Verbruik |
P346DS |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.814 l/100km (1:20,8) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.024 l/100km (1:19,9) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 3.50 l/100km (1:28,6) = €7,98 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.60 l/100km (1:21,7) = €10,48 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.20 l/100km (1:23,8) = €9,57 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 4.900 l/100km (1:20,4) = € 11,17 |
|
Milieu
|
P346DS |
| WLTP |
|
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 110 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 3.00 g/km |
| CO uitstoot | 383.10 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 96 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 65 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.300 tpm |
Keuringen
|
P346DS |
| wo 18 feb. 2026 13:33 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op di 22 feb. 2028
|