![]() |
GSX24T |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Austral |
| handelsnamen | Austral |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | zwart |
| modeljaren | do 27 jul. 2023 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | F25W16100000 |
| variant | HH1 |
| type | RHN |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.renault.nl/ |
| Prestaties | GSX24T |
| max. snelheid constructie | 174 km/u |
| Financieel | GSX24T |
| catalogusprijs | € 42.715,00 |
| bruto BPM | € 1.729,00 |
| bijtelling | 22% is €9.397 (is €783 per maand), geldig van 01-03-2024 tot 01-03-2029 |
| afschrijvingsmoment BPM | di 29 okt. 2024 |
| Status | GSX24T |
| leeftijd | 2 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GSX24T |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2018/858*30002*11 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,665 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GSX24T |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GSX24T |
| vervaldatum APK | wo 1 mrt. 2028 (over 697 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 17 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | do 29 feb. 2024 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 13 nov. 2024 Import |
| Historie | GSX24T |
|
|
GSX24T |
| massa ledig voertuig | 1.492 Kg |
| massa rijklaar | 1.592 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.101 Kg |
| max. te belasten met | 609 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.601 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.130 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 266,5 cm |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.210 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 155,9 cm |
| Maten | GSX24T |
| lengte | 4,51 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,62 - 1,63 m |
| wielbasis | 2,67 m |
|
|
GSX24T |
| Terugroepactie | GSX24T |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GSX24T |
| max. netto vermogen | 96.00 kW (131 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 50.00 kW (68 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 24.00 kW (33 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 24.00 kW (33 pk) |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) bij 4.500‐5.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | H5F B6 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | GSX24T |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,334/l op ma 30 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.527 l/100km (1:22,1) = €10,57 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 4.949 l/100km (1:20,2) = €11,55 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| Milieu | GSX24T |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.11 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 105 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 49.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.72 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.11 g/km |
| CO uitstoot | 462.20 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 68 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.300 tpm |
|
|
GSX24T |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KDV61R | grijs | vr 27 mrt. 2026 | €107,00 | 3 | 1.199 |
| 2 | GLS11H | rood | do 16 mei 2024 | €33.995,00 | 3 | 1.199 |
| 3 | T029JR | wit | vr 30 jun. 2023 | €36.260,00 | 3 | 1.199 |
| 4 | T519GK | wit | wo 14 jun. 2023 | €36.260,00 | 3 | 1.199 |
| 5 | S525SF | wit | wo 29 mrt. 2023 | €36.260,00 | 3 | 1.199 |
| 6 | X567JT | wit | vr 1 dec. 2023 | €36.260,00 | 3 | 1.199 |
| 7 | X870FL | wit | di 31 okt. 2023 | €36.260,00 | 3 | 1.199 |
| 8 | T269ZK | wit | ma 23 okt. 2023 | €36.260,00 | 3 | 1.199 |
| 9 | T037KJ | wit | di 4 jul. 2023 | €36.455,00 | 3 | 1.199 |
| 10 | T173KX | wit | ma 10 jul. 2023 | €36.755,00 | 3 | 1.199 |
| 11 | S974RH | wit | vr 31 mrt. 2023 | €36.755,00 | 3 | 1.199 |
| 12 | S146PH | wit | do 16 mrt. 2023 | €36.755,00 | 3 | 1.199 |
| 13 | X663JL | wit | wo 29 nov. 2023 | €36.760,00 | 3 | 1.199 |
| 14 | T211PT | wit | di 15 aug. 2023 | €36.760,00 | 3 | 1.199 |
| 15 | T283ZK | wit | vr 29 sep. 2023 | €36.760,00 | 3 | 1.199 |
| 16 | S568BT | zwart | vr 13 jan. 2023 | €36.785,00 | 3 | 1.199 |
| 17 | Z526DG | zwart | do 14 dec. 2023 | €36.868,00 | 3 | 1.199 |
| 18 | T026KJ | wit | di 4 jul. 2023 | €36.895,00 | 3 | 1.199 |
| 19 | T088JB | wit | wo 28 jun. 2023 | €36.895,00 | 3 | 1.199 |
| 20 | T141KX | wit | ma 24 jul. 2023 | €36.895,00 | 3 | 1.199 |
| 21 | T329NL | wit | ma 24 jul. 2023 | €36.899,00 | 3 | 1.199 |
| 22 | T174JK | wit | ma 3 jul. 2023 | €36.950,00 | 3 | 1.199 |
| 23 | S613RV | wit | vr 31 mrt. 2023 | €36.950,00 | 3 | 1.199 |
| 24 | T133JK | grijs | vr 30 jun. 2023 | €37.060,00 | 3 | 1.199 |
| 25 | T530HL | grijs | do 6 jul. 2023 | €37.060,00 | 3 | 1.199 |
| 26 | T880PV | grijs | di 8 aug. 2023 | €37.060,00 | 3 | 1.199 |
| 27 | T022JR | zwart | vr 30 jun. 2023 | €37.060,00 | 3 | 1.199 |
| 28 | T079KD | zwart | do 6 jul. 2023 | €37.060,00 | 3 | 1.199 |
| 29 | S230VJ | grijs | wo 26 apr. 2023 | €37.060,00 | 3 | 1.199 |
| 30 | S808PZ | grijs | za 25 mrt. 2023 | €37.060,00 | 3 | 1.199 |