| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Captur E-Tech Hybrid |
| handelsnamen | Captur (e-Tech Hybrid)
|
| typenaam | Captur |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 18 okt. 2021 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MU4UA5FA5000 |
| variant | HH2 |
| type | RJB |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.renault.nl/ |
|
Prestaties
|
N457TF |
|
max. snelheid constructie |
170 km/u |
|
Financieel
|
N457TF |
| catalogusprijs | € 28.586,00 |
| bruto BPM | € 1.898,00 |
| bijtelling | 22% is €6.289 (is €524 per maand), geldig van 01-02-2022 tot 01-02-2027
|
| afschrijvingsmoment BPM |
di 21 dec. 2021 |
|
Status
|
N457TF |
| leeftijd | 4 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
N457TF |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0684*14 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,639 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
N457TF |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
N457TF |
| vervaldatum APK | vr 31 mrt. 2028 (over 693 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 22 jan. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 4 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
za 22 jan. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 22 jan. 2022 |
|
Historie
|
N457TF |
Massa
|
N457TF |
| massa ledig voertuig | 1.338 Kg |
| massa rijklaar | 1.438 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.896 Kg |
| max. te belasten met | 558 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 715 Kg |
| max. massa trekken geremd | 750 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. kogeldruk | 75 kg |
| max. massa samenstelling | 2.646 Kg |
| remmen | elektr. assist., hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel; ABS met ESP |
| handrem | mechanisch of elektromechanisch, trommel op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.000 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 263,9 cm |
| - spoorbreedte | 155,4 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.035 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 154,1 cm |
|
Maten
|
N457TF |
| lengte | 4,23 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,57 m |
| wielbasis | 2,64 m |
Banden
|
N457TF |
| banden; velgen en ET | 215/65R16 98H; 6.50x16 ET32 |
| banden; velgen en ET | 215/60R17 96H; 7.00x17 ET35 |
| banden; velgen en ET | 215/55R18 95H; 7.00x18 ET35 |
|
Terugroepactie
|
N457TF |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
N457TF |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| max. netto vermogen | 69.00 kW (94 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 51.00 kW (69 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 24.00 kW (33 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 17.00 kW (23 pk) |
| motorcode | H4M C6 |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 69 kW (94 pk) bij 5.600 rpm |
| koppel | 260 Nm bij 1.750 rpm |
| Verbruik |
N457TF |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.899 l/100km (1:20,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.212 l/100km (1:19,2) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| brandstofverbruik stad | 3.80 l/100km (1:26,3) = €0 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.00 l/100km (1:20) = €0 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.50 l/100km (1:22,2) = €0 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 4.900 l/100km (1:20,4) = € 0,00 |
|
Milieu
|
N457TF |
| WLTP |
|
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 110 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 3.90 g/km |
| CO uitstoot | 310.00 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 98 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 62 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.300 tpm |
Keuringen
|
N457TF |
| di 31 mrt. 2026 13:02 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 31 mrt. 2028
|