| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Clio 1.2 75 |
| handelsnamen | Clio
|
| typenaam | Clio 1.2 75 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | bruin |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 15 dec. 2011 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | BR9S0H |
| variant | BR9S |
| type | R |
| plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/renault/clio/10944 |
| site | https://www.renault.nl/ |
|
Prestaties
|
69XPD2 |
|
max. snelheid constructie |
167 km/u |
|
Financieel
|
69XPD2 |
| catalogusprijs | € 15.835,00 |
| bruto BPM | € 2.652,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
69XPD2 |
| leeftijd | 13 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
69XPD2 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2001/116*0327*45 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,575 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
69XPD2 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
69XPD2 |
| vervaldatum APK | ma 9 nov. 2026 (over 189 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 16 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 31 aug. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 31 aug. 2012 |
|
Historie
|
69XPD2 |
Massa
|
69XPD2 |
| massa ledig voertuig | 962 Kg |
| massa rijklaar | 1.062 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.580 Kg |
| max. te belasten met | 618 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 531 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.500 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel of schijven, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 840 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 257,5 cm |
| - spoorbreedte | 145,8 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 870 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 145,6 cm |
|
Maten
|
69XPD2 |
| lengte | 3,986 - 4,032 m |
| breedte | 1,72 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,58 m |
Banden
|
69XPD2 |
| banden; velgen en ET | 165/65R15 81T; 5.5x15 ET43 |
| banden; velgen en ET | 175/65R15 88H; 6.0x15 ET50 |
| banden; velgen en ET | 185/60R15 84H; 5.5x16, 6.0x15 ET43/50 |
|
Terugroepactie
|
69XPD2 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
69XPD2 |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Renault |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.149 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 107 Nm bij 4.250 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | D4F D7 |
| Verbruik |
69XPD2 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.20 l/100km (1:13,9) = €16,73 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.70 l/100km (1:21,3) = €10,92 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.60 l/100km (1:17,9) = €13,01 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.60 l/100km (1:17,9) = €13,01 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
69XPD2 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 A |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008A |
| emissie koolwaterstof | 0.04910 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02800 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.26910 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 167 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 110 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 130 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 130 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.125 tpm |
Keuringen
|
69XPD2 |
| do 26 okt. 2023 16:00 | apk lichte voertuigen |
497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
periodieke controle - is vervallen op za 9 nov. 2024
|
| di 22 okt. 2024 09:54 | apk lichte voertuigen |
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm
periodieke controle - is vervallen op zo 9 nov. 2025
|
| ma 3 nov. 2025 16:27 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op ma 9 nov. 2026
|