| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Clio 1.2 75 |
| handelsnamen | Clio
|
| typenaam | Clio 1.2 75 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 19 mrt. 2014 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5R0G0H |
| variant | 5R0G |
| type | R |
| plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/renault/clio/10944 |
| site | https://www.renault.nl/ |
|
Prestaties
|
NJ859J |
|
max. snelheid constructie |
167 km/u |
|
Financieel
|
NJ859J |
| catalogusprijs | € 20.777,00 |
| bruto BPM | € 1.322,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
NJ859J |
| leeftijd | 11 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
NJ859J |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2001/116*0327*60 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,589 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
NJ859J |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
NJ859J |
| vervaldatum APK | vr 31 jul. 2026 (over 124 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
wo 18 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
do 31 jul. 2014 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 6 feb. 2017 Import |
|
Historie
|
NJ859J |
Massa
|
NJ859J |
| massa ledig voertuig | 955 Kg |
| massa rijklaar | 1.055 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.563 Kg |
| max. te belasten met | 608 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 525 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.463 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 830 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 258,9 cm |
| - spoorbreedte | 150,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 860 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 150,5 cm |
|
Maten
|
NJ859J |
| lengte | 4,063 m |
| breedte | 1,73 m |
| hoogte | 1,45 m |
| wielbasis | 2,59 m |
Banden
|
NJ859J |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 88T; 6.00x15 ET40 |
| banden; velgen en ET | 195/55R16 87H; 6.50x16 ET44 |
|
Terugroepactie
|
NJ859J |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - vr 25 jul. 2014 | De voorwielbinnenschermen kunnen verkeerd gemonteerd zijn. Hierdoor worden de remslangen geraakt en kunnen beschadigd raken. De remvoeringen van de achteras zijn niet juist gemonteerd aan de ankerplaat. Hierdoor kunnen deze van hun plaats raken. |
|
Motor & Brandstof
|
NJ859J |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Renault |
| max. netto vermogen | 54.00 kW (74 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.149 cm3 |
| netto max. vermogen | 54 kW (74 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 107 Nm bij 4.250 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | D4F D7 |
| Verbruik |
NJ859J |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.00 l/100km (1:14,3) = €16,43 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.70 l/100km (1:21,3) = €11,03 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.50 l/100km (1:18,2) = €12,91 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.50 l/100km (1:18,2) = €12,91 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
NJ859J |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013J |
| emissie koolwaterstof | 0.04050 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.04800 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.21190 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 161 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 107 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 127 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 127 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
NJ859J |
| do 1 jun. 2023 16:01 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 31 jul. 2024
|
| ma 15 jul. 2024 16:52 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op do 31 jul. 2025
|
| ma 21 jul. 2025 15:36 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 31 jul. 2026
|