| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Clio 90 |
| handelsnamen | Clio
|
| typenaam | Clio 90 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 10 dec. 2014 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 5RXA0H |
| variant | 5RXA |
| type | R |
| plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/renault/clio/10944 |
| site | https://www.renault.nl/ |
|
Prestaties
|
3ZTN30 |
|
max. snelheid constructie |
185 km/u |
|
Financieel
|
3ZTN30 |
| catalogusprijs | € 17.580,00 |
| bruto BPM | € 1.564,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
3ZTN30 |
| leeftijd | 11 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
|
Typegoedkeuring
|
3ZTN30 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2001/116*0327*67 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,589 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
3ZTN30 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
3ZTN30 |
| vervaldatum APK | vr 17 jul. 2026 (over 67 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 18 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 27 mrt. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 27 mrt. 2015 |
|
Historie
|
3ZTN30 |
Massa
|
3ZTN30 |
| massa ledig voertuig | 984 Kg |
| massa rijklaar | 1.084 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.588 Kg |
| max. te belasten met | 604 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 540 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.488 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 860 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 258,9 cm |
| - spoorbreedte | 150,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 860 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 150,5 cm |
|
Maten
|
3ZTN30 |
| lengte | 4,06 m |
| breedte | 1,73 m |
| hoogte | 1,45 m |
| wielbasis | 2,59 m |
Banden
|
3ZTN30 |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 88T; 6.00x15 ET40 |
| banden; velgen en ET | 195/55R16 87H; 6.50x16 ET44 |
|
Terugroepactie
|
3ZTN30 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - wo 8 jul. 2015 | De voorwielbinnenschermen kunnen verkeerd gemonteerd zijn. Hierdooor worden de voorremslangen geraakt en kunnen deze beschadigd raken. De voorremslangen kunnen lek raken. |
|
Motor & Brandstof
|
3ZTN30 |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Renault |
| max. netto vermogen | 66.00 kW (90 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 898 cm3 |
| netto max. vermogen | 66 kW (90 pk) bij 5.250 rpm |
| koppel | 135 Nm bij 2.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | H4B A4 |
| Verbruik |
3ZTN30 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €1,819/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik stad | 5.10 l/100km (1:19,6) = €5,10 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.60 l/100km (1:27,8) = €3,60 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.20 l/100km (1:23,8) = €4,20 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.20 l/100km (1:23,8) = €4,20 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
3ZTN30 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014J |
| emissie koolwaterstof | 0.06920 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02430 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.34520 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 117 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 83 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 95 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 95 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
3ZTN30 |
| wo 27 mrt. 2024 11:49 | apk lichte voertuigen |
496 - Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften
periodieke controle - is vervallen op do 27 mrt. 2025
|
| do 7 nov. 2024 09:27 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 7 nov. 2025
|
| do 17 jul. 2025 14:41 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 17 jul. 2026
|