![]() |
KBJ41V |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Kadjar |
| handelsnamen | Kadjar |
| typenaam | Kadjar |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 1 dec. 2017 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MRBABB005000 |
| variant | HF2 |
| type | RFE |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.renault.nl/ |
| Prestaties | KBJ41V |
| max. snelheid constructie | 192 km/u |
| Financieel | KBJ41V |
| catalogusprijs | € 28.444,00 |
| bruto BPM | € 6.861,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 26 feb. 2026 |
| Status | KBJ41V |
| leeftijd | 8 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KBJ41V |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0475*10 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,647 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KBJ41V |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KBJ41V |
| vervaldatum APK | do 4 nov. 2027 (over 541 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 9 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | di 27 feb. 2018 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 9 mrt. 2026 Import |
| Historie | KBJ41V |
|
|
KBJ41V |
| massa ledig voertuig | 1.348 Kg |
| massa rijklaar | 1.448 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.911 Kg |
| max. te belasten met | 563 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 720 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.411 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.020 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 264,7 cm |
| - spoorbreedte | 156,2 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 980 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
| Maten | KBJ41V |
| lengte | 4,45 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,60 - 1,60 m |
| wielbasis | 2,65 m |
|
|
KBJ41V |
| banden; velgen en ET | 215/65R16 98H; 6.5x16 ET40 |
| banden; velgen en ET | 215/60R17 96H; 7x17 ET40 |
| banden; velgen en ET | 215/55R18 99V; 7x18 ET40 |
| Terugroepactie | KBJ41V |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KBJ41V |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| max. netto vermogen | 96.00 kW (131 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.197 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 240 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | H5F F4 |
| Verbruik | KBJ41V |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.90 l/100km (1:16,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.90 l/100km (1:16,9) = €0,00 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | KBJ41V |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2016/646W |
| emissie koolwaterstof | 0.05000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03130 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.80890 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 159 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 120 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 134 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 134 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00033 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KBJ41V |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ZR896F | rood | do 18 jul. 2019 | €21.650,00 | 4 | 1.332 |
| 2 | S714PV | wit | ma 14 sep. 2015 | €23.202,00 | 4 | 1.197 |
| 3 | L244FS | zwart | do 17 nov. 2016 | €23.826,00 | 4 | 1.197 |
| 4 | L456HT | zwart | ma 30 jul. 2018 | €24.417,00 | 4 | 1.461 |
| 5 | PL872P | zwart | wo 31 mei 2017 | €24.536,00 | 4 | 1.197 |
| 6 | HH779B | wit | za 31 okt. 2015 | €24.790,00 | 4 | 1.197 |
| 7 | HX701H | grijs | do 27 aug. 2015 | €24.790,00 | 4 | 1.197 |
| 8 | J691XB | blauw | do 30 jul. 2015 | €24.902,00 | 4 | 1.197 |
| 9 | L445ZJ | wit | vr 18 dec. 2015 | €24.902,00 | 4 | 1.197 |
| 10 | T154SL | wit | wo 28 okt. 2015 | €25.161,00 | 4 | 1.197 |
| 11 | ZP663N | zwart | ma 8 okt. 2018 | €25.235,00 | 4 | 1.197 |
| 12 | K180TG | zwart | do 25 jun. 2015 | €25.350,00 | 4 | 1.197 |
| 13 | ZS795P | rood | wo 28 okt. 2015 | €25.385,00 | 4 | 1.197 |
| 14 | G125RD | blauw | ma 1 aug. 2016 | €25.390,00 | 4 | 1.197 |
| 15 | JK716X | wit | di 26 apr. 2016 | €25.390,00 | 4 | 1.197 |
| 16 | ZL515P | wit | wo 27 jan. 2016 | €25.390,00 | 4 | 1.197 |
| 17 | JR469F | wit | vr 27 mei 2016 | €25.390,00 | 4 | 1.197 |
| 18 | JH746D | rood | vr 28 aug. 2015 | €25.485,00 | 4 | 1.197 |
| 19 | HJ766T | blauw | vr 27 nov. 2015 | €25.485,00 | 4 | 1.197 |
| 20 | TN989T | wit | wo 23 dec. 2015 | €25.498,00 | 4 | 1.197 |
| 21 | L749VL | wit | do 17 mrt. 2016 | €25.514,00 | 4 | 1.197 |
| 22 | K220TS | wit | vr 22 jan. 2016 | €25.514,00 | 4 | 1.197 |
| 23 | P526FB | wit | do 24 nov. 2016 | €25.514,00 | 4 | 1.197 |
| 24 | K568XG | wit | do 13 okt. 2016 | €25.514,00 | 4 | 1.197 |
| 25 | JD901N | wit | vr 19 feb. 2016 | €25.585,00 | 4 | 1.197 |
| 26 | N669NR | blauw | wo 16 dec. 2015 | €25.596,00 | 4 | 1.197 |
| 27 | P593FN | rood | vr 26 jun. 2015 | €25.596,00 | 4 | 1.197 |
| 28 | K346DL | rood | wo 17 jun. 2015 | €25.596,00 | 4 | 1.197 |
| 29 | R608DP | rood | vr 4 dec. 2015 | €25.596,00 | 4 | 1.197 |
| 30 | GS933V | blauw | do 20 aug. 2015 | €25.680,00 | 4 | 1.197 |