| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| geproduceerd in | Douai, Frankrijk |
| handelsbenaming | Megane E-Tech Electric Ev60 220 Pk |
| handelsnamen | Megane E-Tech Electric
|
| typenaam | Megane E-Tech Electric Ev60 220 Pk |
| platform | CMF-EV |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | single speed fixed gear |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 1 aug. 2024 - do 5 dec. 2024 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | J2EEA5F000B0 |
| variant | BE2 |
| type | RCB |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/assessments/renault/megane-e-tech/0921/ |
| site | https://www.renault.nl/ |
|
Prestaties
|
GZZ04T |
|
max. snelheid constructie |
150 km/u |
| topsnelheid |
160 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
7.4 sec |
|
Financieel
|
GZZ04T |
| catalogusprijs | € 35.300,00 |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | 17% is €6.001 (is €500 per maand), geldig van 01-02-2025 tot 01-02-2030
|
| afschrijvingsmoment BPM |
ma 30 dec. 2024 |
|
Status
|
GZZ04T |
| leeftijd | 1 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| garantie | 2 jaar. 5 jaar / 100.000 km garantie op de elektrische aandrijving. (nog 0 jaar, 8 maanden en 25 dagen) |
| accugarantie | 8 jaar / 160.000 km (nog 6 jaar, 8 maanden en 25 dagen) |
|
Typegoedkeuring
|
GZZ04T |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2018/858*00018*11 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,685 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
GZZ04T |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
GZZ04T |
| vervaldatum APK | za 6 jan. 2029 (over 1.001 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
ma 6 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 6 jan. 2025 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 6 jan. 2025 |
|
Historie
|
GZZ04T |
Massa
|
GZZ04T |
| massa ledig voertuig | 1.512 Kg |
| massa rijklaar | 1.612 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.060 Kg |
| max. te belasten met | 548 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 500 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. kogeldruk | 75 Kg |
| luchtweerstand | 0,29 Cw |
| max. massa samenstelling | 2.560 Kg |
| remmen | elektr. assist., hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.110 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 268,5 cm |
| - spoorbreedte | 155,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.050 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 154,5 cm |
|
Maten
|
GZZ04T |
| lengte | 4,20 m |
| breedte | 1,77 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,69 m |
| bagageruimte | 440-1.332 l |
| draaicirkel | 10,4 m |
Banden
|
GZZ04T |
| banden; velgen en ET | 195/60R18 96H; 6.5x18 ET38 |
| banden; velgen en ET | 195/60R18 96H; 7x18 ET34 |
| banden; velgen en ET | 215/45R20 95T; 7x20 ET34 |
|
Terugroepactie
|
GZZ04T |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
GZZ04T |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| elektromotor | ja |
| netto max. vermogen elektromotor | 96.00 kW (131 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel | 300 Nm |
| accu | 60 kWh (lithium-ion NCM (Nikkel Cobalt Mangaan)) |
| architectuur | 400 V |
| motor 1 motorcode | 6AM 40 (volgnr 1) |
| alleen elektrisch geschakeld | ja |
| type | permanente magneet, synchroon |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| Verbruik |
GZZ04T |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| theoretisch maximale bereik WLTP | 288 km |
| elektrisch verbruik gecombineerd | 13,9 - 15,9 kW/100 km |
snellaadvermogen  | 130 kW DC |
laadvermogen  | 22 kW AC |
stekker  | ccs |
| WLTP |
|
| elektrisch verbruik enkel elektrisch WLTP | 147.00 Wh/km |
| actieradius enkel elektrisch WLTP | 313 km |
| actieradius enkel elektrisch stad WLTP | 411 km |
|
|
GZZ04T |
| V2L | Niet beschikbaar |
| V2H | Niet beschikbaar |
| V2G | Niet beschikbaar |
|
Milieu
|
GZZ04T |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | AX |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443AX |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 64 dB(A) |
Keuringen
|
GZZ04T |
| Nog geen keuringen/meldingen |