![]() |
S379SR |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Megane E-Tech Plug-In Hybrid |
| handelsnamen | Megane E-Tech Plug-In Hybrid |
| typenaam | Megane E-Tech |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 23 nov. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NH4UC0120100 |
| variant | KJ2 |
| type | RFB |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.renault.nl/ |
| Prestaties | S379SR |
| max. snelheid constructie | 178 km/u |
| Financieel | S379SR |
| catalogusprijs | € 39.349,00 |
| bruto BPM | € 497,00 |
| bijtelling | 22% is €8.657 (is €721 per maand), geldig van 01-06-2022 tot 01-06-2027 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 24 mrt. 2023 |
| Status | S379SR |
| leeftijd | 3 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | S379SR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2007/46*0546*29 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,712 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | S379SR |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | S379SR |
| vervaldatum APK | za 27 mei 2028 (over 741 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 23 feb. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | vr 27 mei 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 13 apr. 2023 Import |
| Historie | S379SR |
|
|
S379SR |
| massa ledig voertuig | 1.578 Kg |
| massa rijklaar | 1.678 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.131 Kg |
| max. te belasten met | 553 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 750 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. kogeldruk | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.881 Kg |
| remmen | elektr. assist., hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven ABS met ESP |
| handrem | elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.110 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 271,2 cm |
| - spoorbreedte | 157,4 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.250 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 157,7 cm |
| Maten | S379SR |
| lengte | 4,63 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,71 m |
|
|
S379SR |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 94H; 6.5x16 ET41 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93V; 7x17 ET43 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92W; 7.5x18 ET46 |
| Terugroepactie | S379SR |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | S379SR |
| layout | lijn-inj-Pin |
| max. netto vermogen | 67.00 kW (91 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 49.00 kW (67 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 24.00 kW (33 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 24.00 kW (33 pk) |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 67 kW (91 pk) bij 5.600 rpm |
| koppel | 144 Nm bij 3.200 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | H4M B6 |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | S379SR |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.196 l/100km (1:83,6) = €2,86 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.553 l/100km (1:64,4) = €3,71 |
| theoretisch maximale bereik | 52 - 46 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 16,4 - 18,8 kW/100km |
| Milieu | S379SR |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 28 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 2.50 g/km |
| CO uitstoot | 397.30 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 67 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.300 tpm |
|
|
S379SR |
| vr 27 mrt. 2026 11:06 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op za 27 mei 2028 | |