| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Megane Scenic Ii |
| handelsnamen | Megane Scenic
|
| typenaam | Megane Scenic Ii |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 13 jun. 2006 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 7 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | JM0UD6 |
| variant | JM0U |
| plaats chassisnummer | op r. voorwielscherm onder motorkap |
| site | https://www.renault.nl/ |
|
Prestaties
|
84TGNR |
|
max. snelheid constructie |
195 km/u |
|
Financieel
|
84TGNR |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 7.215,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 31-08-2021.
|
|
Status
|
84TGNR |
| leeftijd | 19 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
84TGNR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e2*2001/116*0274*20 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,736 m |
| zitplaatsen | 7 |
|
Tellerstand
|
84TGNR |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
84TGNR |
| vervaldatum APK | do 30 jul. 2026 (over 110 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 21 nov. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating |
do 31 aug. 2006 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 31 aug. 2006 |
|
Historie
|
84TGNR |
Massa
|
84TGNR |
| massa ledig voertuig | 1.485 Kg |
| massa rijklaar | 1.585 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.180 Kg |
| max. te belasten met | 695 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 650 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.050 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | mechanisch of elektromechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.130 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 273,6 cm |
| - spoorbreedte | 150,6 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.230 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 150,6 cm |
|
Maten
|
84TGNR |
| lengte | 4,49 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,64 m |
| wielbasis | 2,74 m |
Banden
|
84TGNR |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H/V; 6.50x16 ET49 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91V/W; 6.50x17 ET49 |
| banden; velgen en ET | 205/650R 440A 94H/V; 195x440 ET49 |
|
Terugroepactie
|
84TGNR |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
84TGNR |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Renault |
| max. netto vermogen | 99.00 kW (135 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 99 kW (135 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 191 Nm bij 3.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | F4R Z7 |
| Verbruik |
84TGNR |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,363/l op ma 6 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 11.30 l/100km (1:8,8) = €26,70 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.40 l/100km (1:15,6) = €15,12 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.20 l/100km (1:12,2) = €19,38 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.20 l/100km (1:12,2) = €19,38 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
84TGNR |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.04700 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02500 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.41900 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 267 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 151 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 193 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 193 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.125 tpm |
Keuringen
|
84TGNR |
| vr 7 jul. 2023 15:35 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 12 jul. 2024
|
| wo 3 jul. 2024 14:40 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 12 jul. 2025
|
| wo 30 jul. 2025 09:56 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 30 jul. 2026
|