![]() |
KBF41R |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Rafale Hybrid 200 |
| handelsnamen | Rafale |
| typenaam | Rafale Hybrid 200 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 17 nov. 2025 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | 625X3810000B |
| variant | DH2 |
| type | RHN |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/renault/rafale/51932 |
| site | https://www.renault.nl/ |
| Prestaties | KBF41R |
| max. snelheid constructie | 180 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 9,4 sec |
| Financieel | KBF41R |
| catalogusprijs | € 57.475,00 |
| bruto BPM | € 4.356,00 |
| bijtelling | 22% is €12.645 (is €1.054 per maand), geldig van 01-04-2026 tot 01-04-2031 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 6 mrt. 2026 |
| Status | KBF41R |
| leeftijd | 0 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KBF41R |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2018/858*30002*22 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,740 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KBF41R |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KBF41R |
| vervaldatum APK | zo 10 mrt. 2030 (over 1.403 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 10 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | di 10 mrt. 2026 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 10 mrt. 2026 |
| Historie | KBF41R |
|
|
KBF41R |
| massa ledig voertuig | 1.642 Kg |
| massa rijklaar | 1.742 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.186 Kg |
| max. te belasten met | 544 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.786 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.130 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 274,0 cm |
| - spoorbreedte | 159,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.240 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 159,5 cm |
| Maten | KBF41R |
| lengte | 4,71 m |
| breedte | 1,86 m |
| hoogte | 1,61 m |
| wielbasis | 2,74 m |
|
|
KBF41R |
| banden; velgen en ET | 245/45R20 |
| Terugroepactie | KBF41R |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KBF41R |
| max. netto vermogen | 96.00 kW (131 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 75.00 kW (102 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 31.00 kW (42 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 24.00 kW (33 pk) |
| motorcode | H5F B6 |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.199 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) bij 4.500‐5.600 rpm |
| koppel | 205 Nm bij 1.750 rpm |
| Verbruik | KBF41R |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.636 l/100km (1:21,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.223 l/100km (1:19,1) = €0,00 |
| brandstof 2 | Benzine |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 4.800 l/100km (1:20,8) = € 0,00 |
| Milieu | KBF41R |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.54 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 109 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EC |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EC |
| emissie stikstofoxide NOx | 16.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.76 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.54 g/km |
| CO uitstoot | 487.70 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EC |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 1.300 tpm |
|
|
KBF41R |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GXF66S | zwart | wo 19 jun. 2024 | €46.753,00 | 3 | 1.199 |
| 2 | HJB81F | grijs | di 28 mei 2024 | €46.753,00 | 3 | 1.199 |
| 3 | GSR98Z | zwart | vr 15 nov. 2024 | €47.220,00 | 3 | 1.199 |
| 4 | GZK86F | grijs | vr 31 jan. 2025 | €47.220,00 | 3 | 1.199 |
| 5 | GSB85D | grijs | di 12 nov. 2024 | €47.820,00 | 3 | 1.199 |
| 6 | KDX07D | wit | vr 7 nov. 2025 | €47.849,00 | 3 | 1.199 |
| 7 | HRN66G | rood | di 3 jun. 2025 | €48.195,00 | 3 | 1.199 |
| 8 | HNV48P | rood | di 20 mei 2025 | €48.195,00 | 3 | 1.199 |
| 9 | GXR07F | grijs | di 31 dec. 2024 | €48.455,00 | 3 | 1.199 |
| 10 | GSF30S | zwart | za 9 nov. 2024 | €48.455,00 | 3 | 1.199 |
| 11 | JVN34Z | rood | vr 30 jan. 2026 | €48.572,00 | 3 | 1.199 |
| 12 | JTB32L | zwart | do 17 okt. 2024 | €48.586,00 | 3 | 1.199 |
| 13 | GSH17G | zwart | do 14 nov. 2024 | €48.587,00 | 3 | 1.199 |
| 14 | KBL71R | grijs | wo 14 mei 2025 | €48.714,00 | 3 | 1.199 |
| 15 | KFT71K | zwart | wo 14 mei 2025 | €48.714,00 | 3 | 1.199 |
| 16 | KDB32X | wit | do 8 mei 2025 | €48.714,00 | 3 | 1.199 |
| 17 | JZV46D | wit | do 15 mei 2025 | €48.714,00 | 3 | 1.199 |
| 18 | KDN79Z | grijs | do 26 jun. 2025 | €48.749,00 | 3 | 1.199 |
| 19 | GTR06F | grijs | do 28 nov. 2024 | €48.855,00 | 3 | 1.199 |
| 20 | GTR07F | zwart | do 28 nov. 2024 | €48.855,00 | 3 | 1.199 |
| 21 | HKR76X | zwart | vr 11 apr. 2025 | €48.995,00 | 3 | 1.199 |
| 22 | JFF03L | rood | wo 7 aug. 2024 | €49.086,00 | 3 | 1.199 |
| 23 | HSP43N | zwart | ma 16 jun. 2025 | €49.095,00 | 3 | 1.199 |
| 24 | HKB06Z | zwart | za 29 mrt. 2025 | €49.395,00 | 3 | 1.199 |
| 25 | HKD05N | grijs | za 29 mrt. 2025 | €49.395,00 | 3 | 1.199 |
| 26 | HTB23V | zwart | ma 23 jun. 2025 | €49.495,00 | 3 | 1.199 |
| 27 | HTB34V | grijs | ma 23 jun. 2025 | €49.495,00 | 3 | 1.199 |
| 28 | GVP40R | grijs | vr 6 dec. 2024 | €49.572,00 | 3 | 1.199 |
| 29 | HST54J | grijs | vr 20 jun. 2025 | €49.594,00 | 3 | 1.199 |
| 30 | HBP39S | grijs | wo 15 jan. 2025 | €49.595,00 | 3 | 1.199 |