![]() |
PD932V |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Trafic 1000 L1 H1 1.9 Dci 82 |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| - SH | voor rolstoelen toegankelijk voertuig |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | groen |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 6 |
| rolstoelplaatsen | 1 |
| carrosserie | 3-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | op r. deurdorpel by voorzitting |
| site | https://www.renault.nl/ |
| Prestaties | PD932V |
| Financieel | PD932V |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 6.693,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 13-07-2017. |
| Status | PD932V |
| leeftijd | 23 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | PD932V |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | PD932V |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | PD932V |
| vervaldatum APK | ma 9 mrt. 2026 -56 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | za 31 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | za 13 jul. 2002 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 13 jul. 2002 |
| Historie | PD932V |
|
|
PD932V |
| massa ledig voertuig | 1.981 Kg |
| massa rijklaar | 2.081 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.700 Kg |
| max. te belasten met | 719 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.700 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.450 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.550 Kg |
| Maten | PD932V |
| wielbasis | 3,10 m |
|
|
PD932V |
| Terugroepactie | PD932V |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | PD932V |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.870 cm3 |
| netto max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Verbruik | PD932V |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €2,311/l op ma 27 apr. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | PD932V |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 3 |
| geluid | |
|
|
PD932V |
| vr 1 mrt. 2024 15:47 | apk lichte voertuigen |
|
178 - Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af 361 - Remverschil op 1 as te groot 393 - Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed periodieke controle - is vervallen op zo 9 mrt. 2025 | |
| ma 3 mrt. 2025 15:26 | apk lichte voertuigen |
|
382 - Bevestiging slot/scharnier deur/motorkap/kofferdeksel ondeug 389 - Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed periodieke controle - is vervallen op ma 9 mrt. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 51BLBD | n.v.t. | di 27 jan. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 2 | 51BTPF | n.v.t. | do 30 jun. 2005 | € - | 4 | 1.870 |
| 3 | 62BZSH | n.v.t. | vr 8 sep. 2006 | € - | 4 | 1.870 |
| 4 | 31BKZH | n.v.t. | wo 7 jan. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 5 | 37BJZZ | n.v.t. | za 13 sep. 2003 | € - | 4 | 1.870 |
| 6 | K314PK | wit | do 30 jun. 2005 | € - | 4 | 1.870 |
| 7 | R378KD | wit | do 4 mrt. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 8 | 72BSRN | n.v.t. | wo 6 apr. 2005 | € - | 4 | 1.870 |
| 9 | 02BSJP | n.v.t. | di 15 mrt. 2005 | € - | 4 | 1.870 |
| 10 | 19BXLJ | n.v.t. | do 13 apr. 2006 | € - | 4 | 1.870 |
| 11 | 64VXXV | n.v.t. | vr 25 okt. 2002 | € - | 4 | 1.870 |
| 12 | GZ431G | grijs | wo 30 okt. 2002 | € - | 4 | 1.870 |
| 13 | 30BGRT | n.v.t. | vr 10 jan. 2003 | € - | 4 | 1.870 |
| 14 | 89VZRR | n.v.t. | vr 30 nov. 2001 | € - | 4 | 1.870 |
| 15 | 82BHFD | n.v.t. | vr 28 feb. 2003 | € - | 4 | 1.870 |
| 16 | 18BFPB | n.v.t. | do 12 sep. 2002 | € - | 4 | 1.870 |
| 17 | 94BPLB | n.v.t. | vr 6 aug. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 18 | 83BKRT | n.v.t. | ma 1 dec. 2003 | € - | 4 | 1.870 |
| 19 | 8TJH52 | wit | wo 1 sep. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 20 | T129RT | zwart | di 15 aug. 2006 | € - | 4 | 1.870 |
| 21 | 71BTFH | n.v.t. | vr 24 jun. 2005 | € - | 4 | 1.870 |
| 22 | 98BPRZ | n.v.t. | wo 8 sep. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 23 | 44BLGK | n.v.t. | ma 12 jan. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 24 | 01BPHK | n.v.t. | di 13 jul. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 25 | 01BRTP | n.v.t. | di 4 jan. 2005 | € - | 4 | 1.870 |
| 26 | 04BBFL | n.v.t. | vr 11 jan. 2002 | € - | 4 | 1.870 |
| 27 | 04BBJG | n.v.t. | vr 8 feb. 2002 | € - | 4 | 1.870 |
| 28 | 04BLGX | n.v.t. | di 16 mrt. 2004 | € - | 4 | 1.870 |
| 29 | 04BSGG | n.v.t. | vr 21 jan. 2005 | € - | 4 | 1.870 |
| 30 | 13BNJR | n.v.t. | wo 28 apr. 2004 | € - | 4 | 1.870 |