![]() |
SH769P |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Renault |
| moederbedrijf | Groupe Renault |
| hoofdkantoor | Renault S.a.s., F-92100 Boulogne-Billancourt, Frankrijk |
| importeur | Van Mossel |
| handelsbenaming | Trafic |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 6 |
| carrosserie | 3-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | r. deurdorpel by voorzitting |
| site | https://www.renault.nl/ |
| Prestaties | SH769P |
| Financieel | SH769P |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 7.149,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 19-06-2023. |
| Status | SH769P |
| leeftijd | 17 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | SH769P |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | SH769P |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | SH769P |
| vervaldatum APK | zo 14 mrt. 2027 (over 347 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 20 mrt. 2021 |
| in bezit van eigenaar | 5 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 19 jun. 2008 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 13 nov. 2009 Import |
| Historie | SH769P |
|
|
SH769P |
| massa ledig voertuig | 1.810 Kg |
| massa rijklaar | 1.910 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.770 Kg |
| max. te belasten met | 960 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.770 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.450 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.550 Kg |
| Maten | SH769P |
| wielbasis | 3,10 m |
|
|
SH769P |
| Terugroepactie | SH769P |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | SH769P |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.995 cm3 |
| netto max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Verbruik | SH769P |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €2,475/l op ma 23 mrt. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | SH769P |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 4 |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.03800 g/km |
| geluid | |
|
|
SH769P |
| ma 11 mrt. 2024 10:22 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op di 11 mrt. 2025 | |
| vr 14 mrt. 2025 10:25 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op za 14 mrt. 2026 | |
| vr 23 jan. 2026 10:35 | apk lichte voertuigen |
|
355 - Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende 357 - Parkeerrem werkt niet op 2 wielen 522 - Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk 584 - Stadslicht werkt niet (goed) RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle | |
| vr 30 jan. 2026 13:05 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - vervalt op zo 14 mrt. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VSB67K | n.v.t. | do 30 jun. 2016 | €274,00 | 4 | 1.598 |
| 2 | VT885N | n.v.t. | wo 8 dec. 2010 | €500,00 | 4 | 1.995 |
| 3 | VSX61H | n.v.t. | vr 27 feb. 2015 | €1.427,00 | 4 | 1.598 |
| 4 | X268VL | grijs | di 24 mei 2011 | €2.851,00 | 4 | 1.998 |
| 5 | V528ZR | n.v.t. | di 2 aug. 2011 | €6.541,00 | 4 | 1.995 |
| 6 | V43NXH | n.v.t. | wo 6 feb. 2019 | €7.017,00 | 4 | 1.598 |
| 7 | V244ZK | n.v.t. | di 7 mei 2019 | €7.048,00 | 4 | 1.598 |
| 8 | 6VXB06 | n.v.t. | di 26 jun. 2012 | €10.000,00 | 4 | 1.995 |
| 9 | V346JN | n.v.t. | wo 22 jan. 2014 | €10.985,00 | 4 | 1.995 |
| 10 | 7VVH38 | n.v.t. | vr 27 apr. 2012 | €11.231,00 | 4 | 1.995 |
| 11 | VS437B | n.v.t. | do 14 feb. 2013 | €12.923,00 | 4 | 1.995 |
| 12 | V26LVD | n.v.t. | do 21 mei 2015 | €16.143,00 | 4 | 1.598 |
| 13 | VX809V | n.v.t. | di 8 dec. 2015 | €17.240,00 | 4 | 1.598 |
| 14 | V941HG | n.v.t. | do 6 jul. 2017 | €18.000,00 | 4 | 1.598 |
| 15 | VLS14L | n.v.t. | di 27 sep. 2016 | €18.126,00 | 4 | 1.598 |
| 16 | VLN24J | n.v.t. | di 27 sep. 2016 | €18.126,00 | 4 | 1.598 |
| 17 | VLN57H | n.v.t. | wo 28 sep. 2016 | €18.126,00 | 4 | 1.598 |
| 18 | 9VXV01 | n.v.t. | di 17 mei 2011 | €18.788,00 | 4 | 1.995 |
| 19 | P386VT | wit | wo 25 jun. 2014 | €18.956,00 | 4 | 1.995 |
| 20 | V694PG | n.v.t. | di 28 feb. 2012 | €18.990,00 | 4 | 1.995 |
| 21 | S611KP | grijs | di 27 sep. 2016 | €19.364,00 | 4 | 1.598 |
| 22 | 2VTL44 | n.v.t. | do 16 feb. 2012 | €19.390,00 | 4 | 1.995 |
| 23 | VJB69N | n.v.t. | di 27 sep. 2016 | €19.713,00 | 4 | 1.598 |
| 24 | VLL58X | n.v.t. | vr 1 jan. 2016 | €19.713,00 | 4 | 1.598 |
| 25 | VJB66N | n.v.t. | di 27 sep. 2016 | €19.713,00 | 4 | 1.598 |
| 26 | V050PF | n.v.t. | wo 18 mrt. 2015 | €19.863,00 | 4 | 1.598 |
| 27 | 8VRP67 | n.v.t. | vr 14 okt. 2011 | €20.143,00 | 4 | 1.995 |
| 28 | 1VRZ86 | n.v.t. | wo 9 nov. 2011 | €20.789,00 | 4 | 1.995 |
| 29 | 4VTN52 | n.v.t. | vr 22 jun. 2012 | €20.789,00 | 4 | 1.995 |
| 30 | V590BD | n.v.t. | ma 16 mrt. 2015 | €21.100,00 | 4 | 1.598 |