| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Saab |
| hoofdkantoor | Saab Automobile Ab, S-461 80 Trollhaettan, Zweden |
| handelsbenaming | 9-3 9-3x 20t Xwd |
| handelsnamen | Saab 9-3
|
| typenaam | 9-3X 20T Xwd |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 4 mrt. 2011 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | A6A01 |
| variant | F5ZXA |
| type | YS3F |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://saabparts.com/international/ |
|
Prestaties
|
L210KF |
|
max. snelheid constructie |
225 km/u |
|
Financieel
|
L210KF |
| catalogusprijs | € 55.989,00 |
| bruto BPM | € 1.693,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Bijna Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 14-10-2026.
|
|
Status
|
L210KF |
| leeftijd | 14 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
L210KF |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2001/116*0065*30 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,675 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
L210KF |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
L210KF |
| vervaldatum APK | do 11 jun. 2026 (over 71 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 24 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 14 okt. 2011 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 12 jun. 2021 Import |
|
Historie
|
L210KF |
Massa
|
L210KF |
| massa ledig voertuig | 1.655 Kg |
| massa rijklaar | 1.755 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.220 Kg |
| max. te belasten met | 565 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.820 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr, gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.180 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,5 cm |
| - spoorbreedte | 152,4 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.140 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 150,6 cm |
|
Maten
|
L210KF |
| lengte | 4,69 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,58 m |
| wielbasis | 2,68 m |
Banden
|
L210KF |
| banden; velgen en ET | 215/55R16 93V, 205/55R16 91Q M+S, 225/55R16 95Q M+S; 6.5x16 DP41 |
| banden; velgen en ET | 225/50R17 94V, 225/45R17 94W, 205/50R17 93Q M+S, 215/50R17 95Q M+S; 7x17 DP41 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 95W, 235/45R18 98Y; 7.5x18 DP41 / 235/40R19 96Y; 8x19 DP41 |
|
Terugroepactie
|
L210KF |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
L210KF |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Gm Powertrain |
| max. netto vermogen | 162.00 kW (221 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 162 kW (221 pk) bij 5.300 rpm |
| koppel | 350 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | A20NFT/220 |
| Verbruik |
L210KF |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 12.60 l/100km (1:7,9) = €29,57 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.90 l/100km (1:14,5) = €16,19 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 9.00 l/100km (1:11,1) = €21,12 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 9.00 l/100km (1:11,1) = €21,12 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
L210KF |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 A |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008A |
| emissie koolwaterstof | 0.03110 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02060 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.40460 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 292 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 160 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 209 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 209 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00222 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
L210KF |
| wo 19 apr. 2023 11:00 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 11 jun. 2024
|
| di 11 jun. 2024 09:31 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 11 jun. 2025
|
| di 13 mei 2025 14:45 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 11 jun. 2026
|