![]() |
K936TT |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Seat |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Seat Sa, E-08760 Martorell, Spanje |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Arona 1.0 Tsi |
| handelsnamen | Arona |
| uitvoeringen | Arona 1.0 TSI |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 19 mrt. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6SFM6AJ0167CP4A1BA |
| variant | XDKRF |
| type | KJ |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.seat.nl/ |
| Prestaties | K936TT |
| max. snelheid constructie | 182 km/u |
| Financieel | K936TT |
| catalogusprijs | € 25.825,00 |
| bruto BPM | € 839,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | K936TT |
| leeftijd | 6 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | K936TT |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2007/46*3134*17 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,552 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | K936TT |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | K936TT |
| vervaldatum APK | do 27 mei 2027 (over 406 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 7 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | vr 10 mei 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 27 mei 2021 Import |
| Historie | K936TT |
|
|
K936TT |
| massa ledig voertuig | 1.089 Kg |
| massa rijklaar | 1.189 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.660 Kg |
| max. te belasten met | 571 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 590 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.100 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.760 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/trommel of schijven, ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 860 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 255,2 cm |
| - spoorbreedte | 150,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 850 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 148,6 cm |
| Maten | K936TT |
| lengte | 4,138 - 4,246 m |
| breedte | 1,78 m |
| hoogte | 1,55 m |
| wielbasis | 2,55 m |
|
|
K936TT |
| banden; velgen en ET | 195/60R16 89H XL; 6x16 ET45 / 205/60R16 92H; 6x16 ET45 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91V; 6.5x17 ET48 / 215/45R18 89V; 7x18 ET47 |
| Terugroepactie | K936TT |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | K936TT |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 85.00 kW (116 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 85 kW (116 pk) bij 5.000‐5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DKR |
| Verbruik | K936TT |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,316/l op ma 13 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.194 l/100km (1:19,3) = €12,03 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.352 l/100km (1:15,7) = €14,71 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | K936TT |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.16 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 130 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 114 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 29.40 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.43 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.16 g/km |
| CO uitstoot | 323.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
K936TT |
| wo 17 mei 2023 10:44 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde periodieke controle - is vervallen op za 17 mei 2025 | |
| di 27 mei 2025 12:35 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 27 mei 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | L079GH | wit | do 18 jun. 2020 | €6.011,00 | 3 | 999 |
| 2 | GJZ41K | grijs | ma 4 jun. 2018 | €11.749,00 | 3 | 999 |
| 3 | N314GP | rood | wo 30 dec. 2020 | €12.838,00 | 3 | 999 |
| 4 | X813LT | blauw | ma 27 jul. 2020 | €16.976,00 | 3 | 999 |
| 5 | J443NV | blauw | ma 1 okt. 2018 | €18.679,00 | 3 | 999 |
| 6 | K881PF | zwart | do 9 aug. 2018 | €18.679,00 | 3 | 999 |
| 7 | HFK75B | wit | wo 21 nov. 2018 | €18.679,00 | 3 | 999 |
| 8 | J445NV | blauw | wo 19 sep. 2018 | €18.679,00 | 3 | 999 |
| 9 | KDB91N | blauw | wo 9 mei 2018 | €18.710,00 | 3 | 999 |
| 10 | JZH53K | wit | wo 25 jul. 2018 | €18.710,00 | 3 | 999 |
| 11 | TZ618N | blauw | vr 30 nov. 2018 | €18.880,00 | 3 | 999 |
| 12 | JJN21B | wit | vr 5 okt. 2018 | €18.880,00 | 3 | 999 |
| 13 | R974XS | grijs | ma 5 aug. 2019 | €19.024,00 | 3 | 999 |
| 14 | XP464B | blauw | ma 4 mrt. 2019 | €19.025,00 | 3 | 999 |
| 15 | P131BH | wit | wo 25 jul. 2018 | €19.160,00 | 3 | 999 |
| 16 | HKV79T | wit | wo 11 dec. 2019 | €19.249,00 | 3 | 999 |
| 17 | H545PJ | blauw | di 10 apr. 2018 | €19.260,00 | 3 | 999 |
| 18 | SX124V | rood | ma 25 jun. 2018 | €19.260,00 | 3 | 999 |
| 19 | SN934J | grijs | wo 16 mei 2018 | €19.260,00 | 3 | 999 |
| 20 | X548FJ | wit | di 30 apr. 2019 | €19.357,00 | 3 | 999 |
| 21 | ZD871F | zwart | vr 24 mei 2019 | €19.580,00 | 3 | 999 |
| 22 | L057BX | grijs | do 13 jun. 2019 | €19.580,00 | 3 | 999 |
| 23 | S734LD | rood | wo 16 okt. 2019 | €19.584,00 | 3 | 999 |
| 24 | L789NB | rood | do 22 mrt. 2018 | €19.709,00 | 3 | 999 |
| 25 | TF343R | rood | di 8 mei 2018 | €19.710,00 | 3 | 999 |
| 26 | K886NH | wit | do 5 nov. 2020 | €19.864,00 | 3 | 999 |
| 27 | P871BS | wit | wo 12 dec. 2018 | €19.962,00 | 3 | 999 |
| 28 | P213FP | rood | do 22 feb. 2018 | €20.146,00 | 3 | 999 |
| 29 | P280GG | grijs | vr 26 apr. 2019 | €20.161,00 | 3 | 999 |
| 30 | J120GS | rood | wo 5 aug. 2020 | €20.178,00 | 3 | 999 |