![]() |
HHN89R |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Seat |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Seat Sa, E-08760 Martorell, Spanje |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Ibiza |
| handelsnamen | Ibiza |
| typenaam | Ibiza |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 4 dec. 2008 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | SGFM52T08840GG |
| variant | SCNBXWX0 |
| type | 6J |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.seat.nl/ |
| Prestaties | HHN89R |
| max. snelheid constructie | 175 km/u |
| Financieel | HHN89R |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 2.877,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 06-03-2024. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 10 mrt. 2025 |
| Status | HHN89R |
| leeftijd | 17 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | HHN89R |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*2001/116*0067*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,469 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | HHN89R |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | HHN89R |
| vervaldatum APK | wo 31 mrt. 2027 (over 337 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 29 mei 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 11 maanden |
| datum 1e toelating | vr 6 mrt. 2009 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 29 mei 2025 Import |
| Historie | HHN89R |
|
|
HHN89R |
| massa ledig voertuig | 1.000 Kg |
| massa rijklaar | 1.100 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.526 Kg |
| max. te belasten met | 526 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 550 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.526 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 860 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 246,9 cm |
| - spoorbreedte | 144,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 780 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 144,1 cm |
| Maten | HHN89R |
| lengte | 4,05 m |
| breedte | 1,69 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,47 m |
|
|
HHN89R |
| banden; velgen en ET | 165/70R14 81T; 5x14 ET35 / 195/50R15 82V; 6x15 ET43 |
| banden; velgen en ET | 185/60R14 82T; 6x14 ET43 / 205/45R16 83W; 6.5x16 ET42/43 |
| banden; velgen en ET | 195/55R15 85V; 6x15 ET43 / 205/40R17 81T; 7x17 ET43 |
| Terugroepactie | HHN89R |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | HHN89R |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 63.00 kW (86 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.390 cm3 |
| netto max. vermogen | 63 kW (86 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 130 Nm bij 3.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | BXW |
| Verbruik | HHN89R |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,13 |
| WLTP | |
| Milieu | HHN89R |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.02800 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00700 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.24800 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 195 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 122 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 149 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 149 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
HHN89R |
| di 10 feb. 2026 10:00 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 31 mrt. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GTT83D | grijs | vr 27 apr. 2012 | €1.220,00 | 3 | 1.198 |
| 2 | RJ021J | zwart | vr 16 mrt. 2018 | €1.917,00 | 3 | 999 |
| 3 | R385FN | zwart | ma 30 okt. 2017 | €2.816,00 | 3 | 999 |
| 4 | T791KX | zwart | do 13 okt. 2011 | €3.015,00 | 4 | 1.390 |
| 5 | GN003X | blauw | ma 8 jul. 2013 | €4.454,00 | 4 | 1.197 |
| 6 | JPL27B | wit | wo 1 dec. 2010 | €4.751,00 | 4 | 1.197 |
| 7 | G541PN | grijs | do 30 sep. 2010 | €4.819,00 | 4 | 1.390 |
| 8 | KFB42N | zwart | do 10 mrt. 2011 | €5.085,00 | 4 | 1.390 |
| 9 | JPK75K | wit | do 25 nov. 2010 | €6.029,00 | 3 | 1.198 |
| 10 | Z663DB | zwart | do 29 apr. 2010 | €6.105,00 | 3 | 1.198 |
| 11 | GXL69S | rood | za 18 aug. 2012 | €6.154,00 | 4 | 1.390 |
| 12 | X702VL | wit | vr 4 apr. 2014 | €6.280,00 | 4 | 1.197 |
| 13 | HRG64X | zwart | do 17 mrt. 2011 | €6.465,00 | 4 | 1.390 |
| 14 | R842RB | wit | wo 24 okt. 2012 | €7.068,00 | 4 | 1.390 |
| 15 | ZD956T | zwart | wo 8 jan. 2014 | €7.187,00 | 4 | 1.197 |
| 16 | J037TH | rood | vr 2 mrt. 2012 | €7.219,00 | 4 | 1.390 |
| 17 | RX743R | wit | do 15 jun. 2017 | €7.505,00 | 3 | 999 |
| 18 | JRX77H | rood | di 20 nov. 2012 | €7.573,00 | 4 | 1.390 |
| 19 | K435GG | grijs | di 27 mei 2014 | €7.811,00 | 3 | 1.198 |
| 20 | Z336KX | zwart | do 29 sep. 2011 | €8.310,00 | 4 | 1.197 |
| 21 | P766SG | rood | do 26 sep. 2013 | €8.348,00 | 3 | 1.198 |
| 22 | JBG73Z | zwart | wo 22 dec. 2010 | €8.516,00 | 4 | 1.197 |
| 23 | X751FT | grijs | di 28 mei 2013 | €8.879,00 | 4 | 1.598 |
| 24 | GKX93K | wit | vr 2 sep. 2011 | €8.885,00 | 4 | 1.197 |
| 25 | R688DG | zwart | do 8 mrt. 2012 | €9.002,00 | 4 | 1.197 |
| 26 | GPB96S | zwart | ma 24 okt. 2011 | €9.225,00 | 4 | 1.390 |
| 27 | Z811KV | grijs | wo 30 mrt. 2011 | €9.225,00 | 4 | 1.390 |
| 28 | P618NS | blauw | do 22 mrt. 2012 | €9.227,00 | 4 | 1.197 |
| 29 | HLJ98T | wit | ma 30 nov. 2015 | €9.249,00 | 3 | 999 |
| 30 | GLJ14L | grijs | di 22 jul. 2014 | €9.305,00 | 4 | 1.197 |