![]() |
R179PH |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Citigo 1.0 Mpi 55kw |
| handelsnamen | Citigo |
| uitvoeringen | Citi 1.0 MPI 55kw Grt Citigo 1.0 55kW Citigo 1.0 Grtec Citigo 1.0 MPI 55kw |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 26 apr. 2012 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 3-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM5FM5CF0047MGVR0N1FA1SK |
| variant | ABCHYB |
| type | AA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/skoda/citigo/10996 |
| site | https://www.skoda.nl/ |
| Prestaties | R179PH |
| max. snelheid constructie | 171 km/u |
| Financieel | R179PH |
| catalogusprijs | € 10.531,00 |
| bruto BPM | € 1.036,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 18 okt. 2022 |
| Status | R179PH |
| leeftijd | 13 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R179PH |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*1169*04 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,407 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | R179PH |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R179PH |
| vervaldatum APK | ma 26 okt. 2026 (over 177 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 28 okt. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 3 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | di 4 sep. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 28 okt. 2022 Import |
| Historie | R179PH |
|
|
R179PH |
| massa ledig voertuig | 829 Kg |
| massa rijklaar | 929 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.290 Kg |
| max. te belasten met | 461 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 680 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 240,7 cm |
| - spoorbreedte | 141,2 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 640 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 140,8 cm |
| Maten | R179PH |
| lengte | 3,56 m |
| breedte | 1,64 - 1,65 m |
| hoogte | 1,48 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,41 m |
|
|
R179PH |
| banden; velgen en ET | 165/70R14 81T; 5x14 ET35 / 175/65R14 82T; 5x14 ET35 |
| banden; velgen en ET | 185/55R15 82T; 5.5x15 ET41 |
| banden; velgen en ET | 185/50R16 81T; 6x16 ET43 |
| Terugroepactie | R179PH |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | R179PH |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 6.200 rpm |
| koppel | 95 Nm bij 3.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CHY |
| Verbruik | R179PH |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.70 l/100km (1:21,3) = €10,92 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | R179PH |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011F |
| emissie koolwaterstof | 0.04900 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01300 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.37100 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 137 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 93 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 108 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 108 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
R179PH |
| vr 20 okt. 2023 14:43 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - is vervallen op za 26 okt. 2024 | |
| ma 16 sep. 2024 13:38 | apk lichte voertuigen |
|
285 - Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt 507 - Dim-, grootlicht werkt niet (goed) periodieke controle - is vervallen op zo 26 okt. 2025 | |
| vr 10 okt. 2025 14:20 | apk lichte voertuigen |
|
190 - Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar 401 - Spiegelglas beschadigd of verweerd periodieke controle - vervalt op ma 26 okt. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KR576D | grijs | vr 24 mrt. 2017 | €2.713,00 | 3 | 999 |
| 2 | Z272PK | zwart | do 27 nov. 2014 | €4.568,00 | 3 | 999 |
| 3 | JBX79Z | rood | do 21 mrt. 2013 | €4.630,00 | 3 | 999 |
| 4 | G782HJ | wit | do 31 mei 2012 | €6.431,00 | 3 | 999 |
| 5 | KFT54Z | groen | ma 18 mrt. 2013 | €6.465,00 | 3 | 999 |
| 6 | P253TP | zwart | wo 26 jun. 2013 | €6.540,00 | 3 | 999 |
| 7 | JJN73K | rood | di 28 jan. 2014 | €6.625,00 | 3 | 999 |
| 8 | JXD59L | wit | di 25 jun. 2013 | €6.695,00 | 3 | 999 |
| 9 | X462TH | groen | do 27 jun. 2013 | €6.698,00 | 3 | 999 |
| 10 | HHD78B | zwart | vr 1 mrt. 2013 | €6.739,00 | 3 | 999 |
| 11 | PP775X | zwart | vr 5 apr. 2013 | €6.740,00 | 3 | 999 |
| 12 | T251JR | wit | wo 30 mei 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 13 | T534FZ | rood | do 31 mei 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 14 | 04XPR3 | rood | do 5 jan. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 15 | KV716T | rood | wo 30 mei 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 16 | SJ288T | rood | do 7 jun. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 17 | GB270F | zwart | vr 29 jun. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 18 | NR693V | wit | wo 13 jun. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 19 | S417RG | rood | wo 28 mrt. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 20 | S444TN | wit | do 31 mei 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 21 | SV102H | wit | di 26 jun. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 22 | XD877G | wit | wo 30 mei 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 23 | T372NK | rood | vr 17 feb. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 24 | L382LG | rood | vr 4 mei 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 25 | PJ757Z | wit | di 18 sep. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 26 | 5KND29 | wit | do 24 mei 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 27 | K330GX | wit | vr 22 jun. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 28 | 7KBN65 | groen | wo 4 jul. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 29 | Z139BX | wit | vr 1 jun. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |
| 30 | N949PF | wit | ma 18 jun. 2012 | €7.443,00 | 3 | 999 |