![]() |
P837DL |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Fabia Sc. 1.2tsi C Gr |
| handelsnamen | Fabia |
| uitvoeringen | Fabia C 1.2TSI Gr Fabia C 1.2TSI Gt Fabia C Sc 1.2TSI Fabia C. 1.2TSI Fabia Co 1.2TSI Fabia Sc. 1.2TSI |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 5 dec. 2012 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NFM5FM52T10615N0 |
| variant | ACCBZBX01 |
| type | 5J |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/skoda/fabia/7892 |
| site | https://www.skoda.nl/ |
| Prestaties | P837DL |
| max. snelheid constructie | 193 km/u |
| Financieel | P837DL |
| catalogusprijs | € 21.564,00 |
| bruto BPM | € 3.620,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 31 jan. 2022 |
| Status | P837DL |
| leeftijd | 13 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | P837DL |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0291*38 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,451 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | P837DL |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | P837DL |
| vervaldatum APK | ma 31 aug. 2026 (over 114 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 20 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | di 23 apr. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 18 feb. 2022 Import |
| Historie | P837DL |
|
|
P837DL |
| massa ledig voertuig | 1.050 Kg |
| massa rijklaar | 1.150 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.605 Kg |
| max. te belasten met | 555 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 570 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.805 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel of schijven; s.d. ABS |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 820 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 245,1 cm |
| - spoorbreedte | 141,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 820 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 141,0 cm |
| Maten | P837DL |
| lengte | 4,247 - 4,352 m |
| breedte | 1,64 m |
| hoogte | 1,50 - 1,55 m |
| wielbasis | 2,45 m |
|
|
P837DL |
| banden; velgen en ET | 185/55R15 82H M+S; 6x15 ET43 |
| banden; velgen en ET | 185/60R15 84H; 6x15 ET43 |
| Terugroepactie | P837DL |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | P837DL |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 77.00 kW (105 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.197 cm3 |
| netto max. vermogen | 77 kW (105 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 175 Nm bij 1.550 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CBZ |
| Verbruik | P837DL |
| brandstof 1 | Benzine |
| brandstofverbruik stad | 6.80 l/100km (1:14,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.50 l/100km (1:22,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.30 l/100km (1:18,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.30 l/100km (1:18,9) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | P837DL |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011F |
| emissie koolwaterstof | 0.05440 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.01330 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.56430 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 158 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 105 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 124 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 124 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00105 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
P837DL |
| vr 18 aug. 2023 13:46 | apk lichte voertuigen |
|
147 - Bedrading ondeugdelijk bevestigd periodieke controle - is vervallen op za 31 aug. 2024 | |
| wo 7 aug. 2024 14:28 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op zo 31 aug. 2025 | |
| di 5 aug. 2025 15:21 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op ma 31 aug. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 52KJX3 | wit | za 2 jan. 2010 | €2.156,00 | 3 | 1.198 |
| 2 | 4KPK90 | blauw | ma 29 nov. 2010 | €2.342,00 | 4 | 1.197 |
| 3 | PT443F | grijs | vr 2 jul. 2010 | €2.640,00 | 3 | 1.422 |
| 4 | R107FH | grijs | ma 31 okt. 2011 | €3.006,00 | 3 | 1.198 |
| 5 | HXG95P | blauw | wo 25 mei 2011 | €3.096,00 | 4 | 1.197 |
| 6 | ZH862D | wit | vr 28 jul. 2017 | €3.115,00 | 4 | 1.197 |
| 7 | JTP16J | grijs | wo 31 jul. 2013 | €3.613,00 | 4 | 1.197 |
| 8 | HFJ03V | rood | vr 27 jun. 2014 | €4.366,00 | 3 | 1.198 |
| 9 | HVR25G | wit | do 30 mrt. 2017 | €5.947,00 | 3 | 999 |
| 10 | GLD26G | grijs | di 18 mei 2010 | €6.404,00 | 4 | 1.390 |
| 11 | GDN52P | grijs | wo 9 mei 2018 | €7.612,00 | 3 | 999 |
| 12 | JFZ02K | wit | vr 24 apr. 2015 | €7.889,00 | 3 | 999 |
| 13 | K967BX | grijs | vr 30 apr. 2010 | €7.982,00 | 4 | 1.390 |
| 14 | K287VR | grijs | vr 17 dec. 2010 | €8.716,00 | 4 | 1.197 |
| 15 | 94LLP8 | wit | vr 21 mei 2010 | €8.789,00 | 3 | 1.198 |
| 16 | 99NHK2 | rood | vr 10 sep. 2010 | €8.789,00 | 3 | 1.198 |
| 17 | KK863N | zwart | vr 28 mei 2010 | €8.927,00 | 3 | 1.198 |
| 18 | 5SVJ79 | grijs | wo 19 mei 2010 | €8.927,00 | 3 | 1.198 |
| 19 | 4THB51 | beige | wo 19 mei 2010 | €8.927,00 | 3 | 1.198 |
| 20 | NG814K | wit | di 1 apr. 2014 | €8.930,00 | 3 | 1.198 |
| 21 | G467HD | blauw | wo 13 okt. 2010 | €8.988,00 | 3 | 1.198 |
| 22 | J367LP | grijs | vr 26 nov. 2010 | €8.988,00 | 3 | 1.198 |
| 23 | 14NLK6 | rood | ma 18 okt. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |
| 24 | 26LTT9 | wit | do 1 jul. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |
| 25 | 67LXT4 | rood | vr 23 jul. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |
| 26 | HX686H | wit | di 30 nov. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |
| 27 | NV355R | grijs | wo 27 okt. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |
| 28 | PK782D | rood | do 9 sep. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |
| 29 | RS174P | zwart | do 30 dec. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |
| 30 | 78NGS9 | wit | vr 3 sep. 2010 | €8.989,00 | 3 | 1.198 |