![]() |
GDP14L |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Kamiq 1.5 Tsi 1.0 |
| handelsnamen | Kamiq |
| uitvoeringen | Kamiq 1.0 TSI Kamiq 1.5 TSI |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | zwart |
| modeljaren | ma 31 aug. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NFM6FM6AJ0194BFSTNH4N1B8A |
| variant | ABCDKRFX0 |
| type | NW |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/skoda/kamiq/38097 |
| site | https://www.skoda.nl/ |
| Prestaties | GDP14L |
| max. snelheid constructie | 195 km/u |
| Financieel | GDP14L |
| catalogusprijs | € 30.735,00 |
| bruto BPM | € 335,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 20 jun. 2024 |
| Status | GDP14L |
| leeftijd | 5 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GDP14L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e8*2007/46*0349*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,639 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GDP14L |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GDP14L |
| vervaldatum APK | do 25 feb. 2027 (over 284 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 10 jul. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating | do 25 feb. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 10 jul. 2024 Import |
| Historie | GDP14L |
|
|
GDP14L |
| massa ledig voertuig | 1.131 Kg |
| massa rijklaar | 1.231 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.740 Kg |
| max. te belasten met | 609 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 610 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.940 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 900 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 263,9 cm |
| - spoorbreedte | 152,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 890 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 150,6 cm |
| Maten | GDP14L |
| lengte | 4,241 - 4,343 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,53 - 1,56 m |
| wielbasis | 2,64 m |
|
|
GDP14L |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92H/92V; 6x16 ET35/38 / 195/60R16 89H M+S; 6x16 ET35 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91V; 6.5x17 ET40 / 215/45R18 89V; 7x18 ET39 |
| Terugroepactie | GDP14L |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GDP14L |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 85.00 kW (116 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 85 kW (116 pk) bij 5.000‐5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DKR |
| Verbruik | GDP14L |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.286 l/100km (1:18,9) = €12,63 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.616 l/100km (1:15,1) = €15,81 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.69 l/100km (1:21,3) = €11,20 |
| WLTP | |
| Milieu | GDP14L |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 136 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 138 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 88 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 107 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 115 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 33.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.47 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.67 g/km |
| CO uitstoot | 381.50 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
GDP14L |
| do 20 feb. 2025 12:13 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde periodieke controle - vervalt op do 25 feb. 2027 | |