| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Octavia 1.5 Etsi |
| handelsnamen | Octavia
|
| uitvoeringen | Octavia 1.5 eTSI
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 3 nov. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NFD7FD7CW0024BIVL0V1B0A |
| variant | ACDFYAX0 |
| type | NX |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/skoda/octavia/47756 |
| site | https://www.skoda.nl/ |
|
Prestaties
|
T054GL |
|
max. snelheid constructie |
228 km/u |
|
Financieel
|
T054GL |
| catalogusprijs | € 39.443,00 |
| bruto BPM | € 1.762,00 |
| bijtelling | 22% is €8.677 (is €723 per maand), geldig van 01-09-2022 tot 01-09-2027
|
| afschrijvingsmoment BPM |
wo 31 mei 2023 |
|
Status
|
T054GL |
| leeftijd | 3 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
T054GL |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e8*2007/46*0355*10 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,667 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
T054GL |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
T054GL |
| vervaldatum APK | ma 3 aug. 2026 (over 83 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 9 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 3 aug. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 7 jun. 2023 Import |
|
Historie
|
T054GL |
Massa
|
T054GL |
| massa ledig voertuig | 1.320 Kg |
| massa rijklaar | 1.420 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.910 Kg |
| max. te belasten met | 590 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 710 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.410 Kg |
| remmen | assist. elektromechanisch, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 980 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 266,7 cm |
| - spoorbreedte | 153,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 970 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 153,1 cm |
|
Maten
|
T054GL |
| lengte | 4,75 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,67 m |
Banden
|
T054GL |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91V; 6.5x17 ET46, 7x17 ET46 |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 95V M+S; 6.5x17 ET46, 7x17 ET46 |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92V; 6.5x16 ET46, 7x16 ET46 / 225/45R18 91Y; 7.5x18 ET48 |
|
Terugroepactie
|
T054GL |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
T054GL |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 9.40 kW (13 pk) |
| motorcode | DFY |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| Verbruik |
T054GL |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.936 l/100km (1:20,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.768 l/100km (1:17,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.45 l/100km (1:22,5) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
T054GL |
| WLTP |
|
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 129 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 130 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 85 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 102 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 18.50 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.06 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.00 g/km |
| CO uitstoot | 134.80 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 111 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
T054GL |
| Nog geen keuringen/meldingen |