| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Octavia C 2.0tdi |
| handelsnamen | Octavia
|
| uitvoeringen | Octavia C 2.0TDI
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 26 apr. 2012 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NFM6FM62Q0250 |
| variant | ACCFHCX01 |
| type | 1Z |
| plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| site | https://www.skoda.nl/ |
|
Prestaties
|
73XTH5 |
|
max. snelheid constructie |
210 km/u |
|
Financieel
|
73XTH5 |
| catalogusprijs | € 32.020,00 |
| bruto BPM | € 8.437,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
73XTH5 |
| leeftijd | 13 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
73XTH5 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0230*45 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,575 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
73XTH5 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
73XTH5 |
| vervaldatum APK | di 19 mei 2026 Verloopt over 48 dagen |
|
|
| datum tenaamstelling |
wo 16 sep. 2020 |
| in bezit van eigenaar | 5 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 3 aug. 2012 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 3 aug. 2012 |
|
Historie
|
73XTH5 |
Massa
|
73XTH5 |
| massa ledig voertuig | 1.310 Kg |
| massa rijklaar | 1.410 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.010 Kg |
| max. te belasten met | 700 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 690 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.510 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.050 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 257,5 cm |
| - spoorbreedte | 152,3 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 149,1 cm |
|
Maten
|
73XTH5 |
| lengte | 4,569 - 4,666 m |
| breedte | 1,77 m |
| hoogte | 1,46 - 1,52 m |
| wielbasis | 2,58 m |
Banden
|
73XTH5 |
| banden; velgen en ET | 195/65R15 91V: 6x15 ET47, 6.5x15 ET50 / 205/60R15 91V; 6.5x15 ET50 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V; 6x16 ET50, 6.5x16 ET50 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H M+S; 6x17 ET45 / 225/45R17 91W; 7x17 ET54 |
|
Terugroepactie
|
73XTH5 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 6 okt. 2015 | De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is geïnstalleerd zorgt tijdens rollenbanktests mogelijk voor lagere NOx-waarden dan die onder dezelfde omstandigheden op de weg zouden zijn gemeten. |
|
Motor & Brandstof
|
73XTH5 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 4.200 rpm |
| koppel | 320 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CFH |
| Verbruik |
73XTH5 |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,475/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.20 l/100km (1:16,1) = €15,35 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.10 l/100km (1:24,4) = €10,15 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.90 l/100km (1:20,4) = €12,13 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.90 l/100km (1:20,4) = €12,13 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
73XTH5 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011F |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.13760 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.29220 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 164 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 109 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 129 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 129 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00042 g/km |
| roetuitstoot | 0.50 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.16800 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
Keuringen
|
73XTH5 |
| do 6 jul. 2023 13:21 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 3 aug. 2024
|
| wo 5 jun. 2024 14:50 | apk lichte voertuigen |
322 - Onderdeel van antiblokkeersysteem beschadigd/gescheurd/gebro
periodieke controle - is vervallen op zo 3 aug. 2025
|
| ma 19 mei 2025 13:54 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op di 19 mei 2026
|