| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Octavia Rs Iv |
| handelsnamen | Octavia
|
| uitvoeringen | Octavia iV
Octavia RS iV
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 19 nov. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NFD6FD6DD0014BIML3N1B0B |
| variant | ACDGEAX0 |
| type | NX |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/skoda/octavia/47756 |
| site | https://www.skoda.nl/ |
|
Prestaties
|
JBB10L |
|
max. snelheid constructie |
220 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
7,3 sec |
|
Financieel
|
JBB10L |
| catalogusprijs | € 39.019,00 |
| bruto BPM | € 555,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM |
di 29 jul. 2025 |
|
Status
|
JBB10L |
| leeftijd | 5 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
JBB10L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e8*2007/46*0355*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,680 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
JBB10L |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
JBB10L |
| vervaldatum APK | wo 18 aug. 2027 (over 466 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
ma 6 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 26 apr. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 19 sep. 2025 Import |
|
Historie
|
JBB10L |
Massa
|
JBB10L |
| massa ledig voertuig | 1.520 Kg |
| massa rijklaar | 1.620 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.090 Kg |
| max. te belasten met | 570 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.590 Kg |
| remmen | assist. elektromechanisch, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.050 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 268,0 cm |
| - spoorbreedte | 153,5 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.100 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 153,1 cm |
|
Maten
|
JBB10L |
| lengte | 4,69 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,68 m |
Banden
|
JBB10L |
| banden; velgen en ET | 205/55R17 91V/91V M+S; 6.5x17 ET46 / 205/55R17 91V; 7x17 ET46 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 91Y; 7.5x18 ET48 |
| banden; velgen en ET | 225/40R19 93Y; 7.5x19 ET48 |
|
Terugroepactie
|
JBB10L |
| openstaande terugroepactie | ja |
| terugroepactie | status: Openstaande terugroepactie |
| defectcategorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| terugroepactie referentiecode | De zekering van het hoogspanningsysteem kan barsten bij kortsluiting. |
| risicobeoordeling | Brand met letselschade |
| materiële gevolgen | Bij kortsluiting kan het voertuig onder hoogspanning komen te staan met onder andere brandgevaar als gevolg. |
| herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de werking van de hoogvoltzekering herstellen door montage van een isolatiemat in de hoogvoltaccu. |
| aangekondigd door producent op | di 5 apr. 2022 (ref. code 93O5) |
| gemeld aan RDW op | do 7 apr. 2022 |
| gemeld door | Pon's Automobielhandel B.V. |
| eigenaar geïnformeerd op | vr 8 apr. 2022 middels een brief |
| meer informatie via telefoonnummer | 08002834463 |
| meer informatie via web | (Nog) niet bekend |
| totaal aantal terugroepingen | 22.320 |
| totaal aantal terugroepingen in NL | 483 |
| gepubliceerd door RDW op | do 7 apr. 2022 |
|
Motor & Brandstof
|
JBB10L |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 80.00 kW (109 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 330 Nm |
| motorcode | DGE |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.395 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.550 rpm |
| koppel elektromotor | 330 Nm |
| Verbruik |
JBB10L |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.073 l/100km (1:93,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.474 l/100km (1:67,8) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 1.100 l/100km (1:90,9) = €0,00 |
| theoretisch maximale bereik | 65 - 55 km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 1,1 l/100km |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 14,5 - 16,3 kW/100km |
|
Milieu
|
JBB10L |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.32 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 25 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 25.02000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 12.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.35 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.32 g/km |
| CO uitstoot | 304.80 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot gewogen | 31,0 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
JBB10L |
| ma 18 aug. 2025 09:30 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 18 aug. 2027
|