| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Scala 1.0 Tsi |
| handelsnamen | Scala
|
| uitvoeringen | Scala 1.0 TSI
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 15 jan. 2021 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NFM6FM6AJ0214BISTNN3N1A1A |
| variant | ABSDLAAX0 |
| type | NW |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.skoda.nl/ |
|
Prestaties
|
L878GB |
|
max. snelheid constructie |
199 km/u |
|
Financieel
|
L878GB |
| catalogusprijs | € 25.520,00 |
| bruto BPM | € 3.146,00 |
| bijtelling | 22% is €5.614 (is €468 per maand), geldig van 01-06-2021 tot 01-06-2026
|
|
Status
|
L878GB |
| leeftijd | 4 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
L878GB |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e8*2007/46*0349*11 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,636 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
L878GB |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
L878GB |
| vervaldatum APK | za 22 mei 2027 (over 390 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
ma 23 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 10 mei 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 10 mei 2021 |
|
Historie
|
L878GB |
Massa
|
L878GB |
| massa ledig voertuig | 1.123 Kg |
| massa rijklaar | 1.223 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.640 Kg |
| max. te belasten met | 517 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 610 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.840 Kg |
| remmen | naar keuze assist., door dÈp.- of elektromechanisch, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 860 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 263,6 cm |
| - spoorbreedte | 152,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 810 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 150,6 cm |
|
Maten
|
L878GB |
| lengte | 4,36 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,64 m |
Banden
|
L878GB |
| banden; velgen en ET | 195/65R15 91H; 6x15 ET35 / 205/55R16 91H/91V/94V M+S; 6x16 ET38/40 / 195/60R16 89V M+S; 6x16 ET35 |
| banden; velgen en ET | 205/45R18 90V; 7x18 ET39 / 205/50R17 89V; 6.5x17 ET40 |
|
Terugroepactie
|
L878GB |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
L878GB |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 81.00 kW (110 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DLA |
| Verbruik |
L878GB |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.90 l/100km (1:16,9) = €13,45 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.90 l/100km (1:25,6) = €8,89 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.70 l/100km (1:21,3) = €10,71 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.896 l/100km (1:20,4) = €11,16 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.649 l/100km (1:17,7) = €12,87 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.44 l/100km (1:22,5) = €10,12 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.300 l/100km (1:18,9) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.300 l/100km (1:18,9) = € 12,08 |
|
Milieu
|
L878GB |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.21 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 120 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 131 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 84 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 102 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 107 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 37.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.06 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.21 g/km |
| CO uitstoot | 166.50 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 64 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
L878GB |
| do 22 mei 2025 14:21 | apk lichte voertuigen |
401 - Spiegelglas beschadigd of verweerd
periodieke controle - vervalt op za 22 mei 2027
|