| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Skoda |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | Škoda Automobilova A.s, Cz-29360 Mladá Boleslav, Tjechië |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Yeti 1.8 Tsi 4x4 |
| handelsnamen | Yeti
|
| uitvoeringen | Yeti 1.8 TSI
Yeti 1.8 TSI 4x4
|
| aandrijving | voor én achter |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
wo 2 mei 2012 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NAM6AM62Q0300 |
| variant | ACCDAAX1 |
| type | 5L |
| plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/skoda/yeti/11061 |
| site | https://www.skoda.nl/ |
|
Prestaties
|
37XTK3 |
|
max. snelheid constructie |
200 km/u |
|
Financieel
|
37XTK3 |
| catalogusprijs | € 38.682,00 |
| bruto BPM | € 11.474,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
37XTK3 |
| leeftijd | 12 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
37XTK3 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2007/46*0010*13 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,576 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
37XTK3 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
37XTK3 |
| vervaldatum APK | wo 20 jan. 2027 (over 295 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
vr 24 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating |
do 15 aug. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 15 aug. 2013 |
|
Historie
|
37XTK3 |
Massa
|
37XTK3 |
| massa ledig voertuig | 1.405 Kg |
| massa rijklaar | 1.505 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.050 Kg |
| max. te belasten met | 645 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.850 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.070 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 257,6 cm |
| - spoorbreedte | 153,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.030 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 152,7 cm |
|
Maten
|
37XTK3 |
| lengte | 4,223 - 4,360 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,69 m |
| wielbasis | 2,58 m |
Banden
|
37XTK3 |
| banden; velgen en ET | 215/60R16 95H, 7x16 ET45 |
| banden; velgen en ET | 225/50R17 94W, 7x17 ET45 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 94H M+S; 6x16 ET50 / 205/55R16 94V M+S; 7x16 ET45 / 205/50R17 93H M+S; 6x17 ET45 |
|
Terugroepactie
|
37XTK3 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
37XTK3 |
| layout | in lijn-DI |
| merk motor | Audi |
| max. netto vermogen | 118.00 kW (161 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.798 cm3 |
| netto max. vermogen | 118 kW (161 pk) bij 4.500 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CDA |
| Verbruik |
37XTK3 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,347/l op ma 23 mrt. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 10.10 l/100km (1:9,9) = €23,70 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.90 l/100km (1:14,5) = €16,19 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.00 l/100km (1:12,5) = €18,78 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.00 l/100km (1:12,5) = €18,78 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
37XTK3 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011F |
| emissie koolwaterstof | 0.05490 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02060 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.39210 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 237 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 162 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 189 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 189 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00065 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
37XTK3 |
| vr 21 jul. 2023 11:44 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 21 jul. 2024
|
| do 1 aug. 2024 11:05 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 1 aug. 2025
|
| ma 20 jan. 2025 15:01 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 20 jan. 2026
|
| wo 7 jan. 2026 08:56 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 20 jan. 2027
|