![]() |
KFD88K |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Suzuki |
| moederbedrijf | Suzuki Motor Corporation |
| hoofdkantoor | Suzuki Motor Corporation, J-432-8611 Hamamatsu City, Japan |
| handelsbenaming | Swift 1.2 |
| handelsnamen | Swift |
| typenaam | Swift 1.2 |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 24 mei 2023 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MT/L |
| variant | CA3S |
| type | AZ |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.suzuki.nl |
| Prestaties | KFD88K |
| max. snelheid constructie | 175 km/u |
| Financieel | KFD88K |
| catalogusprijs | € 21.877,00 |
| bruto BPM | € 316,00 |
| bijtelling | 22% is €4.813 (is €401 per maand), geldig van 01-01-2023 tot 01-01-2028 |
| afschrijvingsmoment BPM | di 24 mrt. 2026 |
| Status | KFD88K |
| leeftijd | 3 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KFD88K |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2007/46*1205*14 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 4 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,450 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KFD88K |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KFD88K |
| vervaldatum APK | zo 13 dec. 2026 (over 213 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 31 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | di 13 dec. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 31 mrt. 2026 Import |
| Historie | KFD88K |
|
|
KFD88K |
| massa ledig voertuig | 865 Kg |
| massa rijklaar | 965 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.365 Kg |
| max. te belasten met | 500 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 400 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. daklast | 30 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.365 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel of schijven/schijven; ABS met EBD + ESP |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 740 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 245,0 cm |
| - spoorbreedte | 152,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 760 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 152,0 cm |
| Maten | KFD88K |
| lengte | 3,85 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,45 m |
|
|
KFD88K |
| banden; velgen en ET | 175/65R15 84H; 5x15 ET40 |
| banden; velgen en ET | 185/55R16 83V; 6x16 ET45 |
| Terugroepactie | KFD88K |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KFD88K |
| layout | in lijn-inj |
| max. netto vermogen | 61.00 kW (83 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 1.94 kW (3 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 1.05 kW (1 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 1.05 kW (1 pk) |
| motorcode | K12D |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.197 cm3 |
| netto max. vermogen | 61 kW (83 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 107 Nm bij 2.800 rpm |
| Verbruik | KFD88K |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 4.731 l/100km (1:21,1) = €0,00 |
| brandstof 2 | Benzine |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 4.700 l/100km (1:21,3) = € 0,00 |
| Milieu | KFD88K |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 106 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| emissie stikstofoxide NOx | 11.00 g/km |
| CO uitstoot | 294.60 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KFD88K |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6ZHJ37 | zwart | ma 1 jun. 2015 | €500,00 | 4 | 1.242 |
| 2 | ZL258G | oranje | do 24 nov. 2011 | €1.263,00 | 4 | 1.242 |
| 3 | R364HN | wit | di 27 apr. 2010 | €1.928,00 | 4 | 1.328 |
| 4 | GGH38G | zwart | vr 10 sep. 2010 | €2.147,00 | 4 | 1.328 |
| 5 | S989FL | rood | di 14 mei 2013 | €2.625,00 | 4 | 1.242 |
| 6 | HKL07K | wit | di 14 feb. 2012 | €2.846,00 | 4 | 1.242 |
| 7 | X386VD | wit | ma 24 okt. 2011 | €3.122,00 | 4 | 1.248 |
| 8 | ZJ172N | groen | wo 20 apr. 2011 | €4.165,00 | 4 | 1.242 |
| 9 | GVB28R | zwart | vr 27 apr. 2012 | €5.422,00 | 4 | 1.242 |
| 10 | L384KP | rood | do 2 aug. 2012 | €5.517,00 | 4 | 1.242 |
| 11 | G975KR | zwart | ma 29 jul. 2013 | €5.650,00 | 4 | 1.242 |
| 12 | X731RN | zwart | vr 27 sep. 2013 | €8.016,00 | 4 | 1.242 |
| 13 | X951BZ | zwart | wo 17 nov. 2010 | €8.428,00 | 4 | 1.242 |
| 14 | 08SBKN | grijs | wo 9 nov. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 15 | 25TGTN | grijs | za 2 sep. 2006 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 16 | 22RPXN | grijs | do 7 jul. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 17 | 19XPBP | rood | vr 3 aug. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 18 | 76RRFF | zwart | vr 15 jul. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 19 | 28RXTP | rood | di 18 okt. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 20 | 30ZDSB | grijs | vr 4 jan. 2008 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 21 | 49XDXT | grijs | vr 16 nov. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 22 | 62ZGPJ | rood | wo 30 jan. 2008 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 23 | 58XRFG | grijs | do 23 aug. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 24 | 50XXKS | grijs | wo 31 okt. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 25 | 55SZJS | rood | do 15 jun. 2006 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 26 | 37TGFL | rood | di 29 aug. 2006 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 27 | 41XNPB | grijs | za 18 aug. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 28 | 02RTJR | grijs | vr 9 sep. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 29 | 23RTZT | rood | vr 7 okt. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 30 | 83SKDD | zwart | do 9 feb. 2006 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |