![]() |
S415PS |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Suzuki |
| moederbedrijf | Suzuki Motor Corporation |
| hoofdkantoor | Suzuki Motor Corporation, J-432-8611 Hamamatsu City, Japan |
| handelsbenaming | Swift Sport 1.4 T |
| handelsnamen | Swift |
| typenaam | Swift Sport 1.4 T |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 28 aug. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MT |
| variant | CC3S |
| type | AZ |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.suzuki.nl |
| Prestaties | S415PS |
| max. snelheid constructie | 210 km/u |
| Financieel | S415PS |
| catalogusprijs | € 26.933,00 |
| bruto BPM | € 2.413,00 |
| bijtelling | 22% is €5.925 (is €494 per maand), geldig van 01-07-2021 tot 01-07-2026 |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 8 mrt. 2023 |
| Status | S415PS |
| leeftijd | 4 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | S415PS |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2007/46*1205*08 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,450 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | S415PS |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | S415PS |
| vervaldatum APK | wo 24 mrt. 2027 (over 341 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 17 apr. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 3 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | ma 28 jun. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 17 apr. 2023 Import |
| Historie | S415PS |
|
|
S415PS |
| massa ledig voertuig | 995 Kg |
| massa rijklaar | 1.095 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.445 Kg |
| max. te belasten met | 450 Kg |
| max. daklast | 30 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met EBD en ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 790 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 245,0 cm |
| - spoorbreedte | 151,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 760 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 151,5 cm |
| Maten | S415PS |
| lengte | 3,89 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,45 m |
|
|
S415PS |
| banden; velgen en ET | 195/50R16 84V; 6x16 ET50 |
| banden; velgen en ET | 195/45R17 81W; 6 1/2x17 ET50 |
| Terugroepactie | S415PS |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 25 aug. 2022 | De terugslagklep in de vacuumpomp kan opzwellen door componenten in de motorolie. |
| Motor & Brandstof | S415PS |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| max. netto vermogen | 95.00 kW (129 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 10.00 kW (14 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 8.00 kW (11 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 8.00 kW (11 pk) |
| motorcode | K14D |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.373 cm3 |
| netto max. vermogen | 95 kW (129 pk) bij 5.500 rpm |
| koppel | 235 Nm bij 2.000 rpm |
| Verbruik | S415PS |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.551 l/100km (1:18) = €0,00 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,316/l op ma 13 apr. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | S415PS |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 125 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| emissie stikstofoxide NOx | 10.10 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.70 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.09 g/km |
| CO uitstoot | 379.80 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
S415PS |
| ma 24 mrt. 2025 15:18 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 24 mrt. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6ZHJ37 | zwart | ma 1 jun. 2015 | €500,00 | 4 | 1.242 |
| 2 | ZL258G | oranje | do 24 nov. 2011 | €1.263,00 | 4 | 1.242 |
| 3 | R364HN | wit | di 27 apr. 2010 | €1.928,00 | 4 | 1.328 |
| 4 | GGH38G | zwart | vr 10 sep. 2010 | €2.147,00 | 4 | 1.328 |
| 5 | S989FL | rood | di 14 mei 2013 | €2.625,00 | 4 | 1.242 |
| 6 | HKL07K | wit | di 14 feb. 2012 | €2.846,00 | 4 | 1.242 |
| 7 | X386VD | wit | ma 24 okt. 2011 | €3.122,00 | 4 | 1.248 |
| 8 | ZJ172N | groen | wo 20 apr. 2011 | €4.165,00 | 4 | 1.242 |
| 9 | GVB28R | zwart | vr 27 apr. 2012 | €5.422,00 | 4 | 1.242 |
| 10 | L384KP | rood | do 2 aug. 2012 | €5.517,00 | 4 | 1.242 |
| 11 | G975KR | zwart | ma 29 jul. 2013 | €5.650,00 | 4 | 1.242 |
| 12 | X731RN | zwart | vr 27 sep. 2013 | €8.016,00 | 4 | 1.242 |
| 13 | X951BZ | zwart | wo 17 nov. 2010 | €8.428,00 | 4 | 1.242 |
| 14 | 08SBKN | grijs | wo 9 nov. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 15 | 02RTJR | grijs | vr 9 sep. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 16 | 25TGTN | grijs | za 2 sep. 2006 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 17 | 19XPBP | rood | vr 3 aug. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 18 | 76RRFF | zwart | vr 15 jul. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 19 | 28RXTP | rood | di 18 okt. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 20 | 62ZJBB | rood | ma 31 mrt. 2008 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 21 | 53TLVB | rood | vr 17 nov. 2006 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 22 | 42ZBFS | rood | do 20 dec. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 23 | 49XDXT | grijs | vr 16 nov. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 24 | 62ZGPJ | rood | wo 30 jan. 2008 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 25 | 85XBVK | oranje | vr 30 mrt. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 26 | 58XRFG | grijs | do 23 aug. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 27 | 50XXKS | grijs | wo 31 okt. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 28 | 41XNPB | grijs | za 18 aug. 2007 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 29 | 23RTZT | rood | vr 7 okt. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |
| 30 | 05RSLK | rood | ma 8 aug. 2005 | €9.088,00 | 4 | 1.328 |