| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, Belgiƫ |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Avensis 1.8 |
| handelsnamen | Toyota Avensis
|
| typenaam | Avensis 1.8 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 14 jul. 2014 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, MPV |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | ZRT271L-AWFEPW(1H) |
| variant | ZRT271(W) |
| type | T27 |
| plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| site | https://www.toyota.nl/ |
|
Prestaties
|
GB525Z |
|
max. snelheid constructie |
200 km/u |
|
Financieel
|
GB525Z |
| catalogusprijs | € 29.350,00 |
| bruto BPM | € 7.415,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
GB525Z |
| leeftijd | 11 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
GB525Z |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Multipurpose vehicle (MPV) |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0331*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,700 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
GB525Z |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
GB525Z |
| vervaldatum APK | za 26 sep. 2026 (over 141 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 16 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 17 apr. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 17 apr. 2015 |
|
Historie
|
GB525Z |
Massa
|
GB525Z |
| massa ledig voertuig | 1.385 Kg |
| massa rijklaar | 1.485 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.000 Kg |
| max. te belasten met | 615 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 103 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.500 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS met EBD |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.215 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 270,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.135 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
|
Maten
|
GB525Z |
| lengte | 4,78 m |
| breedte | 1,81 m |
| hoogte | 1,48 m |
| wielbasis | 2,70 m |
Banden
|
GB525Z |
| banden; velgen en ET | 205/60R16 92V; 6 1/2x16 ET39 |
| banden; velgen en ET | 215/55R17 94W; 7x17 ET45 |
| banden; velgen en ET | 225/45R18 91W; 7 1/2x18 ET45 |
|
Terugroepactie
|
GB525Z |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 29 nov. 2018 | Er kan een scheur ontstaan op de hoek van de kunststof behuizing van het koolstoffilter. |
|
Motor & Brandstof
|
GB525Z |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 108.00 kW (147 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.798 cm3 |
| netto max. vermogen | 108 kW (147 pk) bij 6.400 rpm |
| koppel | 180 Nm bij 4.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 2ZR |
| Verbruik |
GB525Z |
| brandstof 1 |
Benzine |
| brandstofverbruik stad | 8.60 l/100km (1:11,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.40 l/100km (1:18,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.60 l/100km (1:15,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.60 l/100km (1:15,2) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
GB525Z |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013J |
| emissie koolwaterstof | 0.03260 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02540 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.41610 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 199 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 126 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 153 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 153 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
GB525Z |
| di 22 aug. 2023 11:15 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 23 aug. 2024
|
| do 25 jul. 2024 15:08 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 23 aug. 2025
|
| do 16 jan. 2025 10:02 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 16 jan. 2026
|
| vr 26 sep. 2025 11:48 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op za 26 sep. 2026
|